Boží lov

Boží lov - Lois McMaster Bujold | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lois McMaster Bujold
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Boží lov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Boží lov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lois McMaster Bujold. Číst Boží lov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pán Ingrey z rodu Vlkosrázských byl poslán na cestu do odlehlého hradu, kde byl brutálně zavražděn jeden ze synů umírajícího posvěceného krále Blat. Obviněnou vražedkyní je mladá šlechtična, která prince zabila během temného zakázaného rituálu, jehož cílem bylo obdařit prince nadpřirozenou mocí, která by mu umožnila získat vládu nad celou říší. Duch leoparda, kterého chtěl pojmout do sebe, však přešel do jeho oběti a propůjčil jí nadpřirozenou sílu. Ingrey sám je již od dětství "poskvrněn" duší vlka, kterého v sobě úspěšně potlačil, ale nyní se zvíře v něm opět dere na povrch. Cesta s mrtvým tělem a vražedkyní do hlavního města říše je nebezpečná a plná úskalí. To však Ingrey ještě netuší, s jak strašlivou hrozbou se setká a jak obtížný úkol po něm budou požadovat bohové, protože jen on může jako poslední staroblatský šaman očistit a spasit duše tisíců bojovníků pobitých před dávnými věky v největší bitvě, jakou kdy Blata zažila. Fascinující příběh plný zla, temných čar, zvířecí magie a tajemna, ale také lásky, dobra a odpuštění.


...ameny, tak se jmenuje přírodní útvar nedaleko Strakonic ... Prostě Boží 3 :) ♥ - YouTube ... . Místo je hojně navštěvováno lidmi, kteří mají zálibu v mystice a tajemnu. Má tu vyvěrat velmi silná pozitivní energie, která dokáže léčit. Pokud patříte mezi skeptiky, užijete si nádhernou přírodu šumavského předhůří. ... Boží lov od Lois McMaster Bujold v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. O čem je kniha Boží lov? Pán I ... Lov na Boží hod. - Diskuze - Myslivost, lovectví ... ... . Ověřeno zákazníky. O čem je kniha Boží lov? Pán Ingrey z rodu Vlkosrázských byl poslán na cestu do odlehlého hradu, kde byl brutálně zavražděn jeden ze synů umírajícího posvěceného krále Blat. Fascinující příběh plný zla, temných čar, zvířecí magie a taj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY