Pražský chodec v metru

Pražský chodec v metru - Eduard Škoda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Škoda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražský chodec v metru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pražský chodec v metru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Škoda. Číst Pražský chodec v metru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Netradiční průvodce po pražském metru. Kniha navazuje na úspěšnou řadu publikací Pražský chodec vypráví… Tentokrát „chodec“ mapuje stanici po stanici trasy pražského metra, jak v podzemí, tak na povrchu, čtenář se dozvídá o plánech i realizaci stanic, tratí a tras. Autor ale předkládá i spoustu informací z historie i současnosti okolí stanic a formou vycházek do širšího okolí čtenáře seznamuje s domy a lidmi, kteří v nich žili, s historickými, přírodními i technickými památkami, a tak vytváří jedinečné propojení vyprávění i návodu, jak poznávat Prahu a její okolí.


...ý chodec v metru Autor: Škoda, Eduard Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020414120 ISBN: 80-204-1412-6 Ilustrace: Drahokoupil, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 14 × 24,5 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Jinonice - Wikipedie ... . vydání) Pražský chodec. 97 To se mi líbí. Je nově vznikající projekt, který si klade za cíl poezií současných autorů virtuálně naplnit pražské ulice. Netradiční průvodce po pražském metru. Kniha navazuje na úspěšnou řadu publikací Pražský chodec vypráví… Tentokrát „chodec" mapuje stanici po stanici trasy pražského metra, jak v podzemí, tak na povrchu, čtenář se dozvídá o plánech i realizaci ... Pražský chodec v metru - Eduard Škoda | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kniha navazuje na úspěšnou řadu publikací Pražský chodec vypráví… Tentokrát „chodec" mapuje stanici po stanici trasy pražského metra, jak v podzemí, tak na povrchu, čtenář se dozvídá o plánech i realizaci stanic, tratí a tras. Autor ale předkládá i spoustu informací z historie i současnosti okolí stanic a formou ... Škoda - Pražský chodec v metru (2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY