Aby se slovo dostalo ke slovu: podněty pro tvořivou katechezi

Aby se slovo dostalo ke slovu: podněty pro tvořivou katechezi - Evert R. Jonker | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Evert R. Jonker
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aby se slovo dostalo ke slovu: podněty pro tvořivou katechezi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aby se slovo dostalo ke slovu: podněty pro tvořivou katechezi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evert R. Jonker. Číst Aby se slovo dostalo ke slovu: podněty pro tvořivou katechezi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trápí vás, jak svět biblických příběhů zprostředkovat mladé generaci? Stává se vám nabídka desítek pracovních metod spíš překážkou než pomocí? Nabízená kniha vám pomůže najít základní katechetické orientační body, dodá chuť k práci a tvořivému i účelnému zužitkování nejrůznějších metod, jak zpřístupňovat biblické texty. Tématem této knihy je biblická práce ve skupině. Metodicky je zaměřena na mladé lidi, ale jejích podnětů můžete využít i při práci s dospělými či dětmi. Vychází z nizozemské katechetické praxe. Mnoho předložených pracovních forem tamější skupiny vypracovaly, užily a podrobily následné kritice. Záměrem není jen ukázat určité metody, jejich užití a úskalí, ale inspirovat uživatele tak, aby je samotné napadl způsob, jak se jejich skupina může dobrat niterného rozhovoru s biblickým svědectvím. „Nechceme být režiséry toho, že se v práci skupiny Bůh dostane ke slovu, ale jsme přesvědčeni, že je možné vytvořit prostor pro setkání s Bohem, který v biblických oddílech a skrze ně hledá kontakt s lidmi“ Evert Jonker.


...by se slovo dostalo ke slovu -- podněty pro tvořivou katechezi - Evert R ... DOC Vzdělávání a Formace ... . Jonker. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... (podněty pro tvořivou katechezi) Předmětná hesla Katecheze Katechetika Křesťanská výchova Biblická hermeneutika Biblické studium Biblické citáty. Aby se slovo dostalo ke slovu Autor: Jonker, Evert R. Nakladatel: Eman EAN: 9788086211398 ISBN: 80-86211-39-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 20 × 27,5 cm Rok vydání: 2006 Aby se Slovo dostalo ke slovu, Evert Jonker. Podněty pro tvořivou katechezi. Eman, brož., 134 str. 180 Kč ... Jeh ... Evangelická produkce - Knihkupectví Oliva ... . Podněty pro tvořivou katechezi. Eman, brož., 134 str. 180 Kč ... Jeho cílem je připravitposluchače, kteří se nechali oslovit ... Dostupnost: 4 pracovní dny i-16% sleva. 828 Kč ... Aby se slovo dostalo ke slovu podněty pro tvořivou katechezi Autor: ... Pro objednávky od 1200 Kč zdarma Aby se slovo d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY