Vocabulary Practice: Cvičebnice anglické slovní zásoby

Vocabulary Practice: Cvičebnice anglické slovní zásoby - Juraj Belán | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Belán
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vocabulary Practice: Cvičebnice anglické slovní zásoby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vocabulary Practice: Cvičebnice anglické slovní zásoby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Belán. Číst Vocabulary Practice: Cvičebnice anglické slovní zásoby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cvičebnice anglické slovní zásoby je rozdělena podle témat nové maturity z anglického jazyka. Každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a rozšiřování potřebné slovní zásoby. Cvičení se zaměřují na používání slovní zásoby v celých slovních spojeních nebo ve větách. Mnohé úkoly se řeší ve více krocích – od utvoření slova, přes jeho správné přiřazení až po jeho užití. Úkoly jsou navíc poutavě ztvárněny a doplněny fotografiemi, obrázky, grafy, křížovkami. Je vhodná zejména pro práci ve skupině v hodinách angličtiny na SŠ a JŠ, ale také pro samostatnou přípravu k maturitě nebo jiné jazykové zkoušce. Je určená pro středně pokročilé (náročnost B1-B2).


...bnice anglické slovní zásoby je rozdělena podle témat nové maturity z anglického jazyka ... Vocabulary Practice - Knihkupectví Luxor ... . Každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a rozšiřování potřebné slovní zásoby. Cvičení se zaměřují na používání slovní zásoby v celých slovních spojeních nebo ve větách. Cvičebnice anglické slovní zásoby je rozdělena podle témat nové maturity. Každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a roz ... Vocabulary Practice | KNIHCENTRUM.sk ... . Každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a rozšiřování potřebné slovní zásoby. Součástí je klíč s řešením. Je určena pro mírně až středně pokročilé a pro přípravu k maturitě. cvičebnice anglické slovní zásoby rozdělena podle témat nové maturity z anglického jazyka každé téma obsahuje konve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY