Esoterický Egypt 2: Údolí Nilu. Sinaj. Pouštní oázy.

Esoterický Egypt 2: Údolí Nilu. Sinaj. Pouštní oázy. - John Anthony West | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Anthony West
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Esoterický Egypt 2: Údolí Nilu. Sinaj. Pouštní oázy..pdf


Chcete si knihu přečíst?Esoterický Egypt 2: Údolí Nilu. Sinaj. Pouštní oázy. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Anthony West. Číst Esoterický Egypt 2: Údolí Nilu. Sinaj. Pouštní oázy. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fascinující egyptská civilizace oslovuje dnešního člověka více než kdykoli předtím. Překvapivě však přináší více otázek než odpovědí: Jak to, že přes veškeré soudobé technické vymoženosti nejsme schopni postavit takové stavby, jako jsou pyramidy nebo luxorský palác? Jak je možné, že při současných poznatcích o lidské fyziologii, při dnešní úrovni psychických výzkumů, znalosti změněných stavů vědomí nebo zkušenostech stavů blízkosti smrti nechápeme, co pro Egypťany znamenal svět neviditelných sil a jejich bohové, s nimiž dokázali komunikovat? Průvodce Esoterický Egypt je určen všem, kteří chtějí duchovní odkaz starých egyptských zasvěcenců nejen vidět a obdivovat, ale kteří jej chtějí pochopit. Zatímco první díl se věnuje Káhiře, Gíze a pyramidovým polím, přibližuje druhý díl průvodce Esoterický Egypt egyptské náboženství, mytologii a spirituální odkaz této kultury v posvátném údolí Nilu s jeho úžasnými chrámy a hrobkami, na Sinajském poloostrově a na pobřeží Rudého moře, včetně jeho proslulých turistických letovisek. Zároveň provází méně známými nádhernými pouštními oázami.


...ce Esoterický Egypt je určen všem, kteří chtějí duchovní odkaz starých egyptských zasvěcenců nejen vidět a obdivovat, ale kteří jej chtějí pochopit ... Hodiny a hodinky: ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v ... ... ... Psi v lásce nikdy nelžou: Emocionální život psů Jeffrey ... ... ce Esoterický Egypt je určen všem, kteří chtějí duchovní odkaz starých egyptských zasvěcenců nejen vidět a obdivovat, ale kteří jej chtějí pochopit. ... II, Údolí Nilu, Sinaj, pouštní oázy) Předmětná hesla Egyptská mytologie Posvátná místa - starověký Egypt Esoterismus - Starověký Egypt Starověký ... Esoterický Egypt 2 Autor: West, John Anthony Nakladatel: Eminent EAN: 9788072812172 ISBN: 80-7281-217-3 Originál: The Travelers Key To Ancient Egypt Překlad: Kozák, Jaromír Popis: 1× kniha, v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY