Čeští cestovatelé a mořeplavci

Čeští cestovatelé a mořeplavci - Jiří Kahoun | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kahoun
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeští cestovatelé a mořeplavci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čeští cestovatelé a mořeplavci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kahoun. Číst Čeští cestovatelé a mořeplavci Online je nyní tak snadné!

POPIS


O putování a objevech světových cestovatelů bylo již napsáno mnoho knih. Edice OKO se proto zaměřila na cestovatele z českých luhů a hájů, kteří dosud byli poněkud opomíjeni. Představí ty nejvýznamnější z nich od desátého století až po současnost. Stručné životopisy doplňují kromě podobizen i mapy, sledující hlavní cesty českých cestovatelů, tabulka o prvních obyvatelích našich zemí v různých částech světa a nechybí ani osobní a místní rejstřík. Kniha vychází vstříc současným požadavkům propojování učebních předmětů (v tomto případě dějepisu a zeměpisu) a může být vhodným zpestřením probíraného učiva.


...cestovatelů, mořeplavců a objevitelů je seznamem nejvýznamnějších osob, které se v minulosti zasloužily o poznání (zpravidla Evropanům a později Američanům) neznámých koutů Země ... PDF MARTÍNEK Jiří, RNDr. - CAS ... .Jsou mezi nimi mírumilovní cestovatelé, mořeplavci, objevitelé a polárníci, a také dobyvatelé, conquistadoři.. Někteří z nich se proslavili jako vážené osobnosti, které se ... Všechny informace o produktu Kniha Čeští cestovatelé a mořeplavci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čeští cestovatelé a mořeplavci. Slavní mořeplavci a objevitelé Marco Polo (1254-1324), Ital, kupec z Benátek, podnikl v letech 1271-1295 cestu zčásti po souši, zčásti lodí do Persie, přes Indický oceán do Přední ... Seznam cestovatelů, mořeplavců a objevitelů - Wikipedie ... . Slavní mořeplavci a objevitelé Marco Polo (1254-1324), Ital, kupec z Benátek, podnikl v letech 1271-1295 cestu zčásti po souši, zčásti lodí do Persie, přes Indický oceán do Přední Indie, na Sundské ostrovy a do Ji...SOUVISEJÍCÍ KNIHY