Da Vinciho kód - ilustrované vydání

Da Vinciho kód - ilustrované vydání - Dan Brown | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Brown
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Da Vinciho kód - ilustrované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Da Vinciho kód - ilustrované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Brown. Číst Da Vinciho kód - ilustrované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód (první č. vydání vyšlo pod titulem Šifa mistra Leonarda). Ve Velké galerii v Louvru je zavražděn kurátor Jacques Saunière. Jeho tělo je nalezeno ve velmi podivné pozici a vedle něj leží záhadná zašifrovaná zpráva. Policie přizve k vyšetřování harvardského profesora symbologie Roberta Langdona, a brzy se na scéně objeví i mladá francouzská kryptoložka Sophie Neveuová. Spolu se prodírají spletí hádanek a zanedlouho zjistí, že kurátor měl cosi společného s Převorstvím sionským a obětoval život, aby ochránil nejposvátnější tajemství, které bylo tajné společnosti svěřeno, totiž místo, kde se nachází Svatý grál.Jedna z nejprodávanějších knih všech dob v novém překladu a ve speciálním vydání s ilustracemi, fotografiemi a nákresy symbolů, pamětihodností i uměleckých děl zmiňovaných v textu – od Mony Lisy a Poslední večeře, přes staroegyptské symboly, po plánky Louvru, Westminsterského opatství nebo kaple v Rosslynu.


...ho kód - ilustrované vydání. Dan Brown; rok vydání - 2005 ... Ukázka z knihy - Da Vinciho kód - obrazové vydání | Dan ... ... . Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 398 K č. Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód (první č. vydání vyšlo pod titulem Šifa mistra Leonarda). ... Da Vinciho kód - ilustrované vydání. Dan Brown. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná v ... Da Vinciho kód - ilustrované vydání - Dan Brown | KOSMAS ... ... . 5.0 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód (první č. vydání vyšlo pod ... Šifra mistra Leonarda (anglicky: The Da Vinci Code, první vydání 2003) je dobrodružný román s prvky fantazie amerického spisovatele Dana Browna.Do češtiny byl přeložen hned dva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY