ZOO: svět zážitků

ZOO: svět zážitků - Bianka Minte-Königová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bianka Minte-Königová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
ZOO: svět zážitků.pdf


Chcete si knihu přečíst?ZOO: svět zážitků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bianka Minte-Königová,. Číst ZOO: svět zážitků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stát tváří v tvář lvu je dost vzrušující. Sledovat opice, jak si vychytávají blechy, je legrační. A dívat se na nilského krokodýla číhajícího na kořist je trochu tajuplné. Kde to všechno můžete zažít? Samozřejmě v ZOO! Protože tam můžete vidět mnoho ohrožených druhů a hodně se o zvířatech poučit. Profily ohrožených zvířecích druhů Velká rozkládací panoramatická stránka Otázky a odpovědi týkající se ZOO Ke knize patří i omalovánky. Medvědy, tygry, velbloudy, opice, slony a ještě mnoho jiných zvířat najdeš v těchto velkých omalovánkách. Tužkovými či voskovými pastelkami můžeš probudit k životu svou ZOO, a přitom se toho o zvířatech hodně dozvědět. Chceš-li se dozvědět víc o ohrožených druzích zvířat, tak s námi pojď do ZOO, světa zážitků, jak ho můžeš zažít v knize Bianky Minte-Königové a Constanze Scharganové.


...t zážitků. Bianka Minte-Königová, Constanze Scharganová / přeložila Ivana Vízdalov ... Safari Park Dvůr Králové - Doporučujeme Deník ... ... ZOO: svět zážitků Bianka Minte-Königová, Constanze Scharganová Nakladatel: BB art 2006 Najdi svět vodních zážitků v Zoo Brno! Přijeďte k nám do Zoo Brno a vyhrajte vstupenky do Aqualandu Moravia! Ve spolupráci s Aqualandem Moravia jsme si pro vás, naše návštěvníky, připravili soutěž o vstupenky Aqualandu! Hledáte ZOO: svět zážitků od Bianka Minte-Königová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 160 druhů zvířat. více než 1 100 chovaných jedinců. Rozloh ... Navštivte zvířecí světy v Berlíně | ZOO-Tierpark ... ... . 33 prodejen po celé ČR 160 druhů zvířat. více než 1 100 chovaných jedinců. Rozloha 112 ha. zoopark, skanzen, safari. Zoo plná zážitků. jízdárna, komentovaná krmení, svatby Kniha: ZOO: svět zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY