Rychlokurz pro začátečníky - Francouzština: Učebnice + CD

Rychlokurz pro začátečníky - Francouzština: Učebnice + CD - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rychlokurz pro začátečníky - Francouzština: Učebnice + CD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rychlokurz pro začátečníky - Francouzština: Učebnice + CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Rychlokurz pro začátečníky - Francouzština: Učebnice + CD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Intenzivní a rychlý kurz pro skutečné či „věčné“ začátečníky, který vás prostřednictvím zábavného až detektivního příběhu na pokračování zasvětí do základů mluveného jazyka. Každá z 10 lekcí nabízí zajímavý dialog, výklad základních gramatických jevů, informace o reáliích a kultuře dané země a několik cvičení oživených křížovkami. Příručka vám zprostředkuje nejdůležitější slovní zásobu „pro přežití“, kterou budete v zahraničí nezbytně potřebovat. Součástí knížky jsou překlady rozhovorů, klíč ke cvičením, přehled gramatiky a slovníček. Připojené CD s nahrávkami textů, které čtou rodilí mluvčí, vám usnadní si vše naučené opakovat a upevňovat.


...urz pro začátečníky - Francouzština Nakladatel: Klett EAN: 9788086906423 ISBN: 80-86906-42-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 18 × 24 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Rychlokurz pro začátečníky - Španělština (autor neuveden ... ... . vydání) Rychlokurz pro začátečníky Francouzština Anne Braun. Efektivně za 4 týdny + CD. Cena v prodejně: ... Učebnice vybaví studenta nejdůležitější slovní zásobou; další součástí jsou překlady rozhovorů, klíč ke cvičením, přehled gramatiky a slovníček. Připojené CD s nahrávkami. Kupte knihu Rychlokurz pro začátečníky Francouzština (Anne Braun, Patrice Julien) s 4 % zľavou za 3.49 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knih ... Rychlokurz pro začátečníky Francouzština - Anne Braun ... ... . Připojené CD s nahrávkami. Kupte knihu Rychlokurz pro začátečníky Francouzština (Anne Braun, Patrice Julien) s 4 % zľavou za 3.49 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Hlavní strana CD, DVD, LP, audio Rychloku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY