Vilný stařec a hamižné ženy

Vilný stařec a hamižné ženy - Marina Lewycká | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marina Lewycká
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vilný stařec a hamižné ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vilný stařec a hamižné ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marina Lewycká. Číst Vilný stařec a hamižné ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden z nejúspěšnějších britských románů roku 2005 líčí příběh ovdovělého muže, který se hodlá na stará kolena oženit s mladou Ukrajinkou. Z jeho dvou dcer, rozhádaných kvůli dědictví po matce, se rázem stanou spojenkyně a snaží se sňatku zabránit… Lewycká, která se narodila koncem války ukrajinským rodičům v utečeneckém táboře a vyrůstala v Anglii, tímto autobiograficky laděným příběhem jako prozaička debutovala.


... stařec a hamižné ženy-16% sleva. Kniha: Vilný stařec a hamižné ženy Autor: Marina Lewyck á ... Beletrie - 25. stránka - Antikvariát Adero ... . Jeden z nejúspěšnějších britských románů roku 2005 líčí příběh ovdovělého muže, který se hodlá na stará kolena oženit s mladou Ukrajinkou. ... Marina Lewycká: Vilný stařec a hamižné ženy, přel. Josef Moník, nakl. Abonent ND, Praha 2006. Minulý rok se objevila na britských knižních pultech kniha jisté Mariny Lewycké, dámy, která neobyčejně rychle zareagovala na náhlý evropský zájem o Ukrajinu. Zprávy a informace o této zemi na stránkách evropských deníků, v ... Vilný stařec a hamižn ... Vilný stařec a hamižné ženy - Marina Lewycká | KOSMAS.cz ... ... . Zprávy a informace o této zemi na stránkách evropských deníků, v ... Vilný stařec a hamižné ženy Autor: Lewycká, Marina Nakladatel: Abonent ND EAN: 9788072582259 ISBN: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY