Football Faust: Proroctví o fotbalovém bohu

Football Faust: Proroctví o fotbalovém bohu - Paul Tuma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Tuma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Football Faust: Proroctví o fotbalovém bohu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Football Faust: Proroctví o fotbalovém bohu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Tuma. Číst Football Faust: Proroctví o fotbalovém bohu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejen Pentagon a zpravodajské služby několik let trápí předpovědi o nekontrolovatelném vzestupu moci skupin či jednotlivců. Moci, o jaké se nesnilo velkým státům ještě před padesáti lety. Paranoidní realita, nebo snad děsivá fikce proroka Erika? Syn německé archeoložky a amerického důstojníka svádí vnitřní boj sám se sebou, neboť od útlého mládí trpí schizozfrenií, alespoň tak mu to tvrdí lékaři. Okolí je hluché a slepé k jeho schopnostem, umožňujícím mu vidět záblesky budoucnosti. Vizionářský chlapec tak tráví část dětství v ústavech a léčebnách. Šokuje předpovědí o narození geniálního fotbalisty, který o sobě na vrcholu kariéry prohlásí, že je vyvoleným. Mezitím se Erik, neprávem odsouzený k trestu smrti, po letech strávených ve vězeních a na invalidním vozíku osudově s tímto bohem setkává. Do poslední chvíle však nedokáže rozlišit, zda je to opravdu syn boha, rozhodnutý usmířit rozhádané lidstvo, nebo jen geniální manipulátor schopný rozpoutat válku.


...Football Faust -- Proroctví o fotbalovém bohu - Paul Tuma ... Knihy - recenze a komentáře ke knihám ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (proroctví o fotbalovém bohu) Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Vědecko-fantastické romány Próza ... Football Faust - proroctví o fotbalovém bohu - Paul Tuma, knihu máme skladem. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma! Football Faust. Football Faust Pevná s přebalem matná. EAN: 9788072547 ... Football Faust - proroctví o fotbalovém bohu - Paul Tuma ... ... . Football Faust Pevná s přebalem matná. EAN: 9788072547647. Paul Tuma. Proroctví o fotbalovém bohu. Manufacturer: Triton. Varianta: Kniha 183 Kč. Na skladě máme poslední kusy. Expedujeme nejpozději třetí pracovní den. Availability: ... Football Faust Proroctví o fotbalovém bohu. Čtenářské recenze (2) Autoři; Kategorie a tém...SOUVISEJÍCÍ KNIHY