Hrajeme si s Filipem 9: Kreslíme a luštíme

Hrajeme si s Filipem 9: Kreslíme a luštíme - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrajeme si s Filipem 9: Kreslíme a luštíme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrajeme si s Filipem 9: Kreslíme a luštíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Hrajeme si s Filipem 9: Kreslíme a luštíme Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavná cvičení pro děti od 4 do 7 let. Blok 40 odtrhávacích listů obsahuje odborně připravené náměty k rozvoji dovedností potřebných pro přípravu do školy, jako jsou různé hádanky, porovnávání, doplňování a další rozmanité úkoly, jejichž řešení zlepšuje zrakovou pozornost, posuzování informací, jemnou motoriku a upevňuje jiné důležité dovednosti. Děti v předškolním věku se tak hravou formou připraví na zvýšené požadavky ve škole, menší školáci si během prvních let školní docházky mohou pocvičit své schopnosti zábavným způsobem.


...i s Filipem 9 Kreslíme a luštíme. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Aktuální seznam odborné literatury - Nakupování ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Hrajeme si s Filipem 9 -- Kreslíme a luštíme - Penner; Angelika. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Hrajeme si s Filipem 9-15% sleva ... Kniha: Hrajeme si s Filipem 9 -- Kreslíme a luštíme ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Hrajeme si s Filipem 9-15% sleva. Blok 40 odtrhávacích listů obsahuje odborně připravené náměty k rozvoji dovedností potřebných pro přípravu do školy, jako jsou různé hádanky, porovnávání, doplňování a další rozmanité úkoly, jejichž řešení zlepšuje zrakovou pozornost, posuzování informací, jemnou motoriku a upevňuje jiné důležité dovednosti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY