Jóga pro zeštíhlení

Jóga pro zeštíhlení - Celie Haweová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Celie Haweová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga pro zeštíhlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga pro zeštíhlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Celie Haweová. Číst Jóga pro zeštíhlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jóga pro zeštíhlení je systém, s jehož pomocí rázně zarazíte nekonečný kolotoč hubnutí a přibírání. Převezmete zpět kontrolu nad svým tělem, jídelními návyky a přístupem k vlastní hmotnosti. Cvičební program je založen na jemných technikách hathajógy, která vrací tělu ztracenou rovnováhu a poskytuje mu tak zdraví, výkonnost a důvěru ve vlastní sílu. Pustit se do něj může úplně každý – mladí i staří, začátečníci i zkušení. Každá kapitola popisuje 3-4 vyzkoušené osvědčené cviky a protažení, které dohromady tvoří 40minutovou soustavu energetizujících, motivačních a relaxačních poloh pro tělo i duši. Stravovací i cvičební program pracují ruku v ruce na dosažení maximálního účinku. Strava vám pomůže snížit váhu a jóga zase upravit kontury, neboť pomocí efektivních dýchacích technik a pozic optimalizuje metabolismus. Navíc vám také posiluje mysl a odhodlanost k udržení dosažené hmotnosti napořád.Kniha vznikla na základě zkušeností z nesmírně úspěšného kurzu, který autorka vytvořila a vedla spolu se svým manželem. Je to naprosto přímočarý plán, který lze bez potíží včlenit do každodenního programu. Je ideální pro ženy, které – třeba i po předchozích neúspěších s různými dietami – chtějí vyzkoušet něco nového. Řiďte se navrženým jogínským jídelníčkem každý den pouhé čtyři týdny a realitou se stanou výsledky, po kterých zatím jenom toužíte.


...pora v pěst u pravé ruky v některých pozicích je z důvodu zranění ... Jóga a cvičení pro těhotné - Praha - Sbazar.cz ... . Správná je opora o dlaně. Zapomněla jsem to ve videu zmínit!! ;) Další z lekcí, kde v několika minutách ... Jóga pro zeštíhlení je převratný systém, s jehož pomocí rázně zarazíte nekonečný kolotoč hubnutí a přibírání. Převezmete zpět kontrolu nad svým tělem, jídelními návyky a přístupem k vlastní hmotnosti. Náš cvičební program je založen na jemných technikách hathajógy ... Jóga pro zeštíhlení CZ | CarovnaPolicka.sk ... . Náš cvičební program je založen na jemných technikách hathajógy, která vrací tělu ztracenou rovnováhu a ... Dvojitá brada je jedním z častých problémů a projevů stárnutí. Trpí jím nejen ženy ale i muži. Pokud je to vaše problematická partie, cvičte tento cvik každý den. Metóda ... Krátká sestava (13 minut) na posílen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY