Ve formě po porodu: Cvičení a praktické rady

Ve formě po porodu: Cvičení a praktické rady - Chantale Dumoulin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Chantale Dumoulin
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve formě po porodu: Cvičení a praktické rady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve formě po porodu: Cvičení a praktické rady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chantale Dumoulin. Číst Ve formě po porodu: Cvičení a praktické rady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Maminky se snaží po porodu znovu dospět do původní formy. Těhotenství a porod spotřebovaly množství energie, a tak je potřeba určitý čas k znovunabytí sil. Kniha nabízí cvičení pro posilování a zpevňování břišního a dalšího svalstva a pro opětné získání správného držení těla. Poskytuje rovněž praktické rady, jak si nejlépe počínat při vykonávání každodenních činností. Je rozdělena do dvou částí: první je určena ženám po normálním porodu, druhá ženám po porodu císařským řezem. Každá část je uzavřena tabulkou uvádějící, které cviky v kterém období po porodu provádět.


...í a praktické rady Maminky se snaží po porodu znovu dospět do původní formy ... Jak se dostat po porodu znovu do formy - Trendy Žena ... . Těhotenství a porod spotřebovaly množství energie, a tak je potřeba určitý čas k znovunabytí sil. Kniha nabízí cvičení pro posilování a zpevňování břišního a dalšího svalstva a pro opětné získání správného držení těla. Ve formě po porodu Autor: Dumoulin, Chantale Nakladatel: Portál EAN: 9788073670801 ISBN: 80-7367-080-1 Originál: En forme apres bébé - Exercices et conseiils Překlad: Bodnárová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 95 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: Kniha: Ve formě po porodu -- Cvičení a praktické rady - Dumoulin; Chantale. Knihkupectví > Naučná literatura Naučná literatura > Sport Kupte knihu Ve f ... Regenerace dělohy po porodu. Jak dlouho se zavinuje a na ... ... . Knihkupectví > Naučná literatura Naučná literatura > Sport Kupte knihu Ve formě po porodu od Chantale Dumoulin na Martinus.cz. Čtenářs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY