Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky

Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky - Miloslav Stingl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Stingl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Stingl. Číst Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Významný český cestovatel Miloslav Stingl tentokrát zvolil poněkud jiný pohled - svých bohatých cestovatelských zkušeností využil k vytvoření poutavého vyprávění o milostných a sexuálních praktikách na pěti kontinentech. Pro českého čtenáře je bezesporu zajímavé vydat se do exotických míst a nahlédnout do tajemství tak intimního, jako je sex. Ještě dnes existují některé indiánské kmeny a africké národy, nad jejichž svatebními či zásnubními rituály člověk žasne. Jako by necestoval pouze prostorem, ale i v čase. Jak a s kým se milovali staří Řekové a Římané, co všechno je v sexu dovoleno a kde už musely zakročit příslušné orgány, kam až sahá lidská fantazie… Rozhodně vás tento tematický výlet nudit nebude.


...ti dílech světa Autor: Stingl, Miloslav Nakladatel: Jota EAN: 9788072173884 ISBN: 80-7217-388-X Ilustrace: Hošek, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Kniha Rychlé lodě do pekel - Trh knih - můj antikvariát online ... . vydání) Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky Miloslav Stingl Nakladatel: Jota 2012 Sex v pěti dílech světa: aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky Miloslav Stingl Interpret: Tomáš Jirman Miloslav Stingl is the author of Sex v pěti dílech světa, aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky (3.16 avg rating, 37 ratings, 6 reviews, publishe... Distingovaný český etnograf a exotické světy intenzivní ... Stingl, Miloslav: Sex v pěti dílech světa - iLiteratura.cz ... .16 avg rating, 37 ratings, 6 reviews, publishe... Distingovaný český etnograf a exotické světy intenzivní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY