Trialog o mimozemšťanech

Trialog o mimozemšťanech - Marcel Grün, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marcel Grün,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trialog o mimozemšťanech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trialog o mimozemšťanech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcel Grün,. Číst Trialog o mimozemšťanech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, v níž spojila své síly trojice autorů (vědci a publicistka) a formou dialogu konfrontuje laické názory na jednu z věčných otázek, otázku života ve vesmíru mimo nás, s míněním odborníků. Čtenáři se v ní dozví seriózní odpovědi na takové otázky, jako jsou světla na Měsíci, možnost existence velkých kosmických lodí v pásu planetek, pozorování záhadných objektů americkými a ruskými kosmonauty, co znamená věžovitá struktura na snímku NASA, domněnky a spekulace ufologů o známé oblasti "Area 51", Wheelerova teorie superprostoru, problematika červích děr a cestování v čase, druhý rozměr podle Abbotova "Plochosvěta", průniky z jiných dimenzí, "trhliny" v čase apod.


... o mimozemšťanech. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Mimozemšťané | Sisyfos - Český klub skeptiků ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Trialog o mimozemšťanech (Jiří Grygar, Marcel Grün a Stanislava Ramešová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Objednávejte knihu Trialog o mimozemšť ... Kniha Trialog o mimozemšťanech - Trh knih - můj ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Objednávejte knihu Trialog o mimozemšťanech v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Trialog o mimozemšťanech. Pokračovat v nákupu Přejít d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY