Centimetr od tvých rtů

Centimetr od tvých rtů - Jan Novák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Novák
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Centimetr od tvých rtů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Centimetr od tvých rtů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Novák. Číst Centimetr od tvých rtů Online je nyní tak snadné!

POPIS


V generačním románu Centimetr od tvých rtů se nechává slyšet Jan Novák - hlavní hrdina. O lásce vím své. Jeho slova potvrzuje i sám autor Jan Novák *1962. Skutečné lásky a zklamání, život mezi Prahou a Brnem, osamělá duše a horoucí srdce, zkrátka román nejen pro ženy. Při přemítání o láskách dávno zašlých ucítíte svěží závan, který zadul do české literatury. A proč autor píše pod pseudonymem. To si určitě domyslíte sami.


...čním románu Centimetr od tvých rtů se nechává slyšet Jan Novák - hlavní hrdina ... Básne pre živých a mŕtvych - Tomas Tranströmer | Knihy.ABZ.cz ... . O lásce vím své. Jeho slova potvrzuje i sám autor Jan Novák *1962. Skutečné lásky a zklamání, život mezi Prahou a Brnem, osamělá duše a horoucí srdce, zkrátka román nejen pro ženy. V generačním románu Centimetr od tvých rtů se nechává slyšet Jan Novák - hlavní hrdina. O lásce vím své. Jeho slova potvrzuje i sám autor Jan Novák *1962. Skutečné lásky a zklamání, ž ... Centimetr od tvých rtů - Jan Novák | Databáze knih ... . Jeho slova potvrzuje i sám autor Jan Novák *1962. Skutečné lásky a zklamání, život mezi Prahou a Brnem, osamělá duše a horoucí srdce, zkrátka román nejen pro ženy. V generačním románu Centimetr od tvých rtů se nechává slyšet Jan Novák - hlavní hrdina. O lásce vím své. Jeho slova potvrzuje i sám autor Jan Novák ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY