JFK 3 - Meč a tomahawk: Agent John Francis Kovář 3

JFK 3 - Meč a tomahawk: Agent John Francis Kovář 3 - Jiří W. Procházka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří W. Procházka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
JFK 3 - Meč a tomahawk: Agent John Francis Kovář 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?JFK 3 - Meč a tomahawk: Agent John Francis Kovář 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří W. Procházka,. Číst JFK 3 - Meč a tomahawk: Agent John Francis Kovář 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vikingové pod vedením Leifa Eríksona navštívili Ameriku ještě před rokem tisíc našeho letopočtu, ale pozdější vývoj euroatlantické civilizace to nijak neovlivnilo. Jsou však světy, kde Vikingové a Indiáni položili základy pozdějšího středověku a ovlivnili i průmyslovou revoluci. Ne každý je ochoten ponechat paralelní světy jejich přirozenému běhu. JFK na palubě válečného drakaru s mečem v jedné a sramasaxem v druhé ruce čelí čínské blokádě severoamerického kontinentu a bilogicko-magickým zbraním nepřátelských záškodníků.


...Meč a tomahawk: Agent John Francis Kovář 3 Jiří W ... Pašerák / Agent JFK (1) --- LEGIE - databáze knih Fantasy ... ... . Procházka, Miroslav Žamboch SCIFI: Série a cykly / Agent JFK (John Francis Kovář) 1. Pašerák 2. Není krve bez ohně 3. Meč a tomahawk 4. Armády nesmrtelných 5. Chladná hra 6. Se smrtí v zádech 7. Hořící andělé ... 3. kniha v sérii Agent John Francis Kovář. O čem je kniha Meč a tomahawk? Vikingové pod vedením Leifa Eríksona navštívili Ameriku ještě před rokem tisíc našeho letopočtu, ale pozdější vývoj euroatlantické civilizace to nijak neovlivnilo. Agent John Francis Kovář (zkráceně Agent JFK) je ... Agent JFK Series by Miroslav Žamboch - Goodreads ... . Agent John Francis Kovář (zkráceně Agent JFK) je hlavní hrdina stejnojmenné české série sci-fi a fantasy příběhů vytvořené podle vzoru Marka Stona či Perryho Rhodana.Sérii společně vymysleli spisovatelé Miroslav Žamboch a Jiří Walker Procházka a podílí se na ní kro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY