Český atheismus: příčiny, klady, zápory

Český atheismus: příčiny, klady, zápory - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Český atheismus: příčiny, klady, zápory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český atheismus: příčiny, klady, zápory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Český atheismus: příčiny, klady, zápory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník textů o „ne/náboženském“ stavu české společnosti, jak k němu došlo a co tento kontext znamená pro církev. Obsahuje přednášky Jana Čapka (Víra, atheismus a absurdita), Prokopa Remeše (Víra, atheismus – vliv na duševní zdraví), Jana Šimsy (Dialog s marxisty – naděje či slepá ulička?), Tomáše Halíka (Nevíra jako součást víry), Oty Halamy (Kořeny českého atheismu), Jana Sokola (Dětinské představy o náboženství) a Zdeňka Nešpora (Sociální dopady atheismu na společnost).


...íl série Ateista čte. Lukáš Balabán čte evangelickou brožuru Český atheismus: příčiny, klady, zápory a komentuje ji z ateistické perspektivy ... Evangelická produkce - Knihkupectví Oliva ... . V druhé části jsme četli a ... První část komentované četby na pokračování. Lukáš Balabán čte evangelickou brožuru Český atheismus: příčiny, klady, zápory a komentuje ji z ateistické persp... Druhý díl série Ateista čte. This video is unavailable. Watch Queue Queue Český atheismus: příčiny, klady, zápory. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Antikvariát Čejka ... . This video is unavailable. Watch Queue Queue Český atheismus: příčiny, klady, zápory. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY