Češi a dějiny v postmoderním očistci

Češi a dějiny v postmoderním očistci - Dušan Třeštík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dušan Třeštík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Češi a dějiny v postmoderním očistci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Češi a dějiny v postmoderním očistci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dušan Třeštík. Číst Češi a dějiny v postmoderním očistci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inspirativní kniha Dušana Třeštíka shrnuje různorodé texty, všechny se však soustřeďují kolem tématu dějin a národa v jejich souvislostech „světových" i evropských. Kriticky se zamýšlí nad úlohou historiků v současném světě při jejich interpretaci dějin, všímá si naléhavé potřeby přiblížení minulosti při tvorbě současných idejí ve vtipných a zároveň kritických esejích a glosách o našich státních svátcích, svatém Václavovi, úloze Přemyslovského státu, Tomáše G. Masaryka, ale i současného politického dění v Česku. Nevyhýbá se ani úvahám nad rolí supervelmocí ve světě, nad teroristickými útoky v New Yorku či válce v Iráku.


...(archaicky Čechové) jsou západoslovanský národ, žijící převážně na území Česka ... PDF Mytická vize o příchodu Velkého Hospodáře ... .Významnější české menšiny žijí v Německu, na Slovensku a v Rakousku, častěji se vyskytují i ve Francii, Itálii, Spojeném království, USA, Švýcarsku, Chorvatsku a na Ukrajině ().Češi jsou potomky slovanských kmenů, jež v 6. století pronikly do střední Evropy a ... Kniha: Češi a dějiny v postmoderním očistci - Dušan Třeštík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou na ... Češi a dějiny v postmoderním očistci - Dušan Třeštík ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Češi a dějiny v postmoderním očistci zpět na výběr knih. Dušan Třeštík. Inspirativní kniha Dušana Třeštíka shrnuje různorodé tex...SOUVISEJÍCÍ KNIHY