Šach mat

Šach mat - Rosso José Serr Cadena | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rosso José Serr Cadena
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šach mat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šach mat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosso José Serr Cadena. Číst Šach mat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bývalý kolumbijský policejní prezident, nyní velvyslanec Kolumbie pro oblast střední Evropy, v knize popisuje své zkušenosti a zážitky s bojem proti drogovým kartelům ve své rodné zemi a poukazuje i na to, jak toto kolumbijské "průmyslové odvětví" ovlivňuje nejen život v Kolumbii, ale má své globální následky. K napsání publikace ho přimělo sledování drogového prostředí např. v Rakousku, na Slovensku, v Maďarsku (kde kniha již vyšla) i v České republice, a dle autorových vlastních slov má být varováním před nebezpečím drog a obchodu s nimi, protože situace začíná připomínat problémy, se kterými se potýkal ve svém původním povolání.


...ME. Restaurace ŠACH-MAT s.r.o. IČ: 291 15 965 Sídlem Purkyňova 994/29 Plzeň - Jižní Předměstí 301 00 KDE JSME ... ŠACH-MAT Public Group | Facebook ... . Restaurace ŠACH-MAT s.r.o. IČ: 291 15 965 Sídlem Purkyňova 994/29 Plzeň - Jižní Předměstí 301 00 ChessFriends.com je revolučný šachový server, kde môžete hrať online šach zdarma proti stovkám hráčom alebo proti programom. Mat je jedno ze zakončení šachové partie. Hráč, který dává mat, vyhrává. Matem rozumíme takové ohrožení soupeřova krále (), které nelze odvrátit ... Šach Mat - Plzen, Czech Republic - Restaurant | Facebook ... . Hráč, který dává mat, vyhrává. Matem rozumíme takové ohrožení soupeřova krále (), které nelze odvrátit žádným podle pravidel přípustným tahem. V případě, že byl matící tah přípustný, partie ihned končí a hráč, který da...SOUVISEJÍCÍ KNIHY