Co dlužím synovi

Co dlužím synovi - Anne Lamottová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anne Lamottová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co dlužím synovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co dlužím synovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne Lamottová. Číst Co dlužím synovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Deník zachycující první rok Sama, syna Anne Lamottové, je otevřená a velmi zábavná kniha o tom, jaké to je být matkou. Lamottová je nadaná spisovatelka, lektorka, svobodná matka a vyléčená alkoholička s příjemně zvrhlým okruhem přátel a rodiny. V této čtivé knize se autorce daří vtahovat čtenáře do svého nezvyklého světa pomocí svérázného humoru. Z popisů se dozvídáme o jejích kamarádech, sousedech a několika podivínech, o úžasně tolerantní víře, kterou praktikuje a o kterou se může opřít, o zkušenostech z prodělaných závislostí a hlavně o Samovi, který se narodil v roce 1989. Jsou zde popsány reakce na změny, vyčerpání a lásku k dítěti, která ji dohání k šílenství. Píše o mateřských pocitech, dokonalém štěstí i všepohlcujícím vzteku a zmatku, které člověka během této radikální, nicméně radostné životní změny provázejí jako věrní psi. Lamottová se s námi pomocí láskyplného humoru dělí o všechny ty velké i malé události, které tvoří život ženy, od zjištění, že bude mít kluka (na což si postupně zvykne), až po zjištění, že Pam, její nejlepší kamarádka a největší fanoušek, umře na rakovinu (na což si nezvykne nikdy). Se smyslem pro absurdno nám předkládá postřehy ze života svého syna, názory na Boha, zotavení, psaní, republikány, muže a život vůbec.


...žím synovi Autor: Lamottová, Anne Nakladatel: Jota EAN: 9788072173761 ISBN: 80-7217-376-6 Originál: Operating Instructions Překlad: Přerovský, Radek Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2005 (1 ... Znova přirostlá předkožka po stržení - Diskuze - eMimino.cz ... . vydání) Koupit Koupit eknihu. Deníkové zápisky ženy, která se vyléčila ze závislosti na alkoholu a nyní se pokouší o "normální" život ženy na mateřské dovolené, popisují především první rok života jejího syna. > Co dlužím synovi-17% sleva. Kniha: Co dlužím synovi Autor: Anne Lamottov á. Deník zachycující první rok Sama, syna Anne Lamottové, je otevřená a velmi zábavná kniha o tom, jaké to je být matkou. ... Všechny informace o produ ... Nakladatelství Jota - Trh knih - můj antikvariát online ... . > Co dlužím synovi-17% sleva. Kniha: Co dlužím synovi Autor: Anne Lamottov á. Deník zachycující první rok Sama, syna Anne Lamottové, je otevřená a velmi zábavná kniha o tom, jaké to je být matkou. ... Všechny informace o produk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY