Zapomenuté výpravy

Zapomenuté výpravy - Marek Hýža, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Hýža,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zapomenuté výpravy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zapomenuté výpravy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Hýža,. Číst Zapomenuté výpravy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zahrnuje reportáže o výpravách československých občanů do nejrůznějších zemí světa, které byly ve své době výjimečné, ale které už dnes zavál čas. Zapomenuté výpravy jsou unikátní tím, že ještě žije převážná část účastníků expedicí a může podat svědectví. Myšlenky a poznání moudrých cestovatelů zaniknou jejich skonem jednou provždy! Proto je snad i naší povinností zachovat jejich svědectví o lidech své doby v tištěné podobě.


...ů za volantem. Cesta plná zvratů i neštěstí (2005) ... JAK TO BYLO SE ZÁNIKEM ĎATLOVOVY VÝPRAVY? - Fakta vítězí ... ... ... JAK TO BYLO SE ZÁNIKEM ĎATLOVOVY VÝPRAVY? - Fakta vítězí ... ... ů za volantem. Cesta plná zvratů i neštěstí (2005). Režie M. Kačor 18. března 1987 vyrazila ze zaplněného Staroměstského náměstí Tatra 815 GTC, jejíž ... V devadesátých letech minulého století proběhly tři něk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY