Marie Rosůlková: aneb "Meryčka na scénu..." - Životní příběh milované herečky

Marie Rosůlková: aneb

INFORMACE

AUTOR
Luboš Nečas
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Marie Rosůlková: aneb "Meryčka na scénu..." - Životní příběh milované herečky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marie Rosůlková: aneb "Meryčka na scénu..." - Životní příběh milované herečky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Nečas. Číst Marie Rosůlková: aneb "Meryčka na scénu..." - Životní příběh milované herečky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Narodila se za císaře pána, zažila celkem devět tuzemských prezidentů, a už v dobách, kdy ještě zdaleka neexistoval film ani rozhlas či televize, byla rozhodnutá, že svůj život „věnuje“ divadlu. A tak se také stalo – poprvé vstoupila na prkna, která znamenají svět ve svých devatenácti a ještě ve svých jednadevadesáti! letech zářila na jevišti. Milovala růže, Shakespeara, rodiče i svého o rok staršího bratra, klobouky, rukavičky… Zajímá vás, jaká opravdu byla tato výjimečná herečka? Pak je tu tato kniha právě pro vás.


...í příběh milované herečky. Narodila se za císaře pána, zažila celkem devět tuzemských prezidentů, a už v dobách, kdy ještě zdaleka neexistoval film ani rozhlas či televize, byla rozhodnutá, že svůj život „věnuje" divadlu ... Novinky v kinech / novinky na DVD / DVD v trafice / DVD v USA ... . Jiří Krajíc U Autodílen 195 395 01 Pacov IČ: 65038843 čú-240433972/0300. Tel: +420 776 764 176 [email protected] Marie Rosůlková, aneb, "Meryčka na scénu--" : životní příběh milované herečky / Autor: Nečas, Luboš, 1972- Vydáno: (2005) Výměnný fond . Soubor knih, které má naše knihovna zapůjčené z Knihovny Matěje Josefa Sychry ve Žďáře nad Sázavou. Tip: Podrobnější informace včetně anotací knih najdete v katalog ... Knihy, Film, Rozhlas, Televize | Antikvariát Pod Svícnem ... ... . Soubor knih, které má naše knihovna zapůjčené z Knihovny Matěje Josefa Sychry ve Žďáře nad Sázavou. Tip: Podrobnější informace včetně anotací knih najdete v katalog...SOUVISEJÍCÍ KNIHY