Fahrenheit 9/11

Fahrenheit 9/11 - Michael Moore | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Moore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fahrenheit 9/11.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fahrenheit 9/11 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Moore. Číst Fahrenheit 9/11 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knižní verze dokumentárního filmu Michaela Moorea, který obdržel Zlatou palmu na festivalu v Cannes. Michael Moore se v něm postavil proti politice svého prezidenta, proti válce v Iráku, proti zbytečnému zabíjení. Ve svém filmu nepokrytě útočí na lidské city. Nechává promluvit svědky válečných tragédií, mimo jiné matku jednoho z padlých amerických vojáků. Ačkoli si divák uvědomuje, že s jeho city je obratně manipulováno, pociťuje současně soucit, hrůzu, sounáležitost... Michael Moore nás přinutí přemýšlet. Nemusíme s ním nutně ve všem souhlasit, ale nezůstáváme lhostejní. Komentovaný scénář k filmu je doplněn dopisy diváků, kteří film shlédli a názory nejrůznějších osobností na současnou americkou zahraniční i domácí politickou strategii. Jako všechny knihy Michaela Moorea, i Fahrenheit 9/11 je strhující a inspirativní čtení.


...eit 9/11 is a 2004 American documentary film directed, written by, and starring filmmaker, director and political commentator Michael Moore ... Michael Moore ... .The film takes a critical look at the presidency of George W. Bush, the war in Iraq, and its coverage in the media.In the film, Moore contends that American corporate media were "cheerleaders" for the 2003 invasion of Iraq, and did not provide an ... Directed by Michael Moore. With Michael Moore, George W. Bush, Ben Affleck, Stevie Wonder. Michael Moore's view on what happened to the United States after Septembe ... Fahrenheit 9/11 (2004) - Rotten Tomatoes ... . With Michael Moore, George W. Bush, Ben Affleck, Stevie Wonder. Michael Moore's view on what happened to the United States after September 11; and how the Bush Administration allegedly used the tragic event to push forward its agenda for unjust wars in Afghanistan and Iraq. Directed by Michael Moore. With Jim Acosta, Roger Ailes, Brooke Baldwin, Ashleigh Banfield. Film...SOUVISEJÍCÍ KNIHY