Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho

Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho - Šu-La-Ce | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Šu-La-Ce
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šu-La-Ce. Číst Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Formou i obsahem nádherná kniha se stylizuje jakožto autentické dílo čchanového buddhismu, zatímco se jedná o opravdu vyvedenou mystifikaci soudobého maďarského spisovatele. Jde o imitaci žánru anekdotických rozmluv mnichů a jejich opata, v nichž autor projevuje hluboké porozumění duchu buddhistické nauky. Kniha je doplněna o odbornou studii předního tuzemského buddhologa Jiřího Holby, který zasvěceně a věcně uvádí do reálného kontextu buddhismu a převážně jeho čchanové odnože. Kniha má kapesní formát a výtvarný doprovod imituje typickou monochromatickou tušovou malbu. Text je vysazen matadory ze studia LACERTA, a to neotřelým písmem 'Andulka' ze Střešovické písmolijny Františka Štorma a čte se mimořádně příjemně.


...rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho Autor: Šu-La-Ce Nakladatel: Malvern EAN: 9788086702063 ISBN: 80-86702-06-5 Překlad: Svoboda, Robert Ilustrace: Cílková, Kristýna Popis: 1× kniha, brožovaná, 260 stran, česky Rozměry: 11,5 × 14,5 cm Rok vydání: Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-ťiho ... Nakladatelství Malvern - Trh knih - můj antikvariát online ... . Koupit knihu. Vypůjčit knihu. Kniholink - odkazy na další služby. LibraryThing. Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-ťiho . Autor: ŠU-LA-CE. Doporučil(a) Jiří Dědeček: Napsali o knize: Je to jiný druh moudrosti, než na jaký jsou Evropané zvyklí. Krásný, velebný sloh ... AB Antikvariát Brno; Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho - Šu-La-Ce [2018], vydavatel: Malvern Kniha Ranní rozhovory v k ... Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho - Šu-La-Ce ... ... . Autor: ŠU-LA-CE. Doporučil(a) Jiří Dědeček: Napsali o knize: Je to jiný druh moudrosti, než na jaký jsou Evropané zvyklí. Krásný, velebný sloh ... AB Antikvariát Brno; Ranní rozhovory v klášteře opata Lin-Ťiho - Šu-La-Ce [2018], vydavatel: Malvern Kniha Ranní rozhovory v k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY