Vy, soudci athénští

Vy, soudci athénští - Viktor Fischl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Fischl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vy, soudci athénští.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vy, soudci athénští ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Fischl. Číst Vy, soudci athénští Online je nyní tak snadné!





POPIS


Tématem posledního románu Viktora Fischla je život Sokrata, který se odehrává na pozadí peloponézské války. Čtenář se setká také s vojevůdcem Alkibiadem, Aristofanem, Platónem a řadou dalších historických osob. Hlavní zájem autora se však soustřeďuje na konflikt filosofa hledajícího neúhybně pravdivé odpovědi na své otázky a hájícího právo sdělovat své nálezy spoluobčanům s mocí, která po smrti velkého státníka Perikla a porážce Athén ve vleklé a zbytečné válce postupně rozežírá athénskou demokracii a mění ji krok za krokem v tyranii oligarchů.


...r Fischl - Vy soudci athénští. Autor románu 1 na téma Sokratova života a smrti je český diplomat, básník, prozaik a překladatel ... Česká beletrie, poezie | Nakladatelství Paseka ... . Prožil bohatý a nebezpečný život Středoevropana: v březnu 1939 emigroval do Anglie a pracoval na ministerstvu zahraničí exilové vlády jako blízký spolupracovník Jana Masaryka. Vy, soudci athénští. Viktor Fischl. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Tématem posledního románu Viktora Fischla je ... Vy, soudci athénští - Viktor Fischl | Knihy Dobrovský ... .0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Tématem posledního románu Viktora Fischla je život Sokrata, který se odehrává na pozadí peloponézské války. Čtenář se setká také s vojevůdcem Alkibiadem, Aristofanem ... Vy, soudci athénšt...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY