Řeka bohů III - Čaroděj

Řeka bohů III - Čaroděj - Wilbur Smith | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wilbur Smith
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeka bohů III - Čaroděj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řeka bohů III - Čaroděj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wilbur Smith. Číst Řeka bohů III - Čaroděj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mistrný vypravěč se vrací tímto románem do Egypta. Taita, skrytý v poušti Afriky, se po smrti milované královny Lostris věnuje modlitbám a studiu. Stává se z něho čaroděj znalý nauky prastarých bohů, adept magie a nadpřirozených sil. Odpoví na výzvu ze záhrobí, odejde z pustiny a vrací se do světa lidí. Zde se brzy ocitá v těžkém konfliktu se zlem, které hrozí svrhnout trůn egyptského království a zničit mladého prince Nefera, vnuka královny Lostris.


...eka bohů III. - Čaroděj Přidat komentář ... Reka bohu iii carodej smith wilbur | Sleviste.cz ... . 666Jitka. 1 30. dubna. Třetí díl řeky Bohů navazující na díl první je poněkud jiného ražení - kniha není vůbec špatná, ale první dva díly se mi líbily více. ... Hledáte Řeka bohů III. - Čaroděj od Wilbur Smith? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O čem je kniha Řeka bohů III. - Čaroděj? Pokračování světového best ... Řeka bohů III. Čaroděj - Wilbur Smith — Kniha.cz ... . - Čaroděj? Pokračování světového bestselleru, ve kterém se autor navrací do Egypta. Taita se stává čarodějem znalým nauky prastarých bohů a z pustiny se vrací do světa lidí, kde se ocitá v konfliktu se zlem, hrozícím svrhnout královský trůn a zničit prince Nefera, vnu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY