Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše

Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše - Jindra Tichá | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jindra Tichá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindra Tichá. Číst Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jindra Tichá přijela na Nový Zéland poprvé v září 1970 a objevila tu neznámý svět, který ji okouzlil. Ještě víc než podmanivě krásná novozélandská krajina, kterou ve své knize rovněž přibližuje, jí učarovali její obyvatelé. Kiwi, jak Novozélanďané sami sebe nazývají, jsou houževnatí, vynalézaví a hlavně nejlaskavější lidé na světě, kteří tento ostrov, jenž byl až do roku 1848 divočinou, přetvořili v bohatou zemi s jednou z nejvyšších životních úrovní na světě. Proces, který založil novozélandskou prosperitu, začal v Otagu, provincii na Jižním ostrově, kde Tichá dnes žije (většina čtenářů bude jeho scenérii znát z filmové trilogie Pán prstenů, která se zde natáčela). V sérii poutavě vyprávěných příběhů skutečných osob nás autorka seznámí s unikátní mentalitou lidí, kterým se podařilo z tohoto krásného koutu vytvořit místo, kde se v dnešním násilnickém, chaotickém a přelidněném světě žije nejpříjemněji. Kniha je také jakýmsi úvodem do psychologie podnikání. Zachycuje přerod chudého emigranta ze socialistické země, který přijel se dvěma zavazadly a bez haléře v kapse, a přibližuje fascinující svět těch, kteří se obchodováním s nemovitostmi zabývají. Druhé, doplněné vydání autorka obohatila o další kapitolu, v níž sleduje jak se v posledním desetiletí proměnila zdejší politická situace.


...investuje do nemovitostí na Novém Zélandu aneb Cesta do podnikatelovy duše Tichá Jindra ... Knihy > Geografia a cestovanie > Cestovanie, svet ... ... . Jindra Tichá přijela na Nový Zéland poprvé v září 1970 a objevila tu neznámý svět, který ji okouzlil. Ještě víc než podmanivě krásná novozélandská krajina, kterou ve své knize rovněž přibližuje, jí učarovali její ... Kniha: Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu aneb Cesta do podnikatelovy duše Autor: Jindra Tichá Jindra Tichá přijela na Nový Zéland poprvé v září 1970 a objevila tu neznámý svět, který ji okouzlil. Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše Jin ... Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu aneb ... ... . Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše Jindra Tichá Nakladatel: Akropolis 202...SOUVISEJÍCÍ KNIHY