Výtvarné nápady na Vánoce

Výtvarné nápady na Vánoce - Fiona Watt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Fiona Watt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výtvarné nápady na Vánoce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výtvarné nápady na Vánoce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fiona Watt. Číst Výtvarné nápady na Vánoce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Více než 100 návrhů a nápadů na zdobení, dekorace, přání, balicí papír a dárkové krabice zdobené koláží. Tato zajímavá knížka je plná kreativních návrhů na výrobu vánoční výzdoby a vánočních přání, dekoračního balicího papíru, vánočních visaček a dárkových krabic. Můžete postupovat krok za krokem podle jednoduchých instrukcí, nebo se jenom nechat inspirovat některými nápady a vytvořit si ozdoby nebo přání přesně podle svých představ.


...u si dáme modrou barvu, štětcem ji naneseme na tulipán a otiskneme ... 41 nejlepších obrázků z nástěnky Vánoce - výtvarné náměty ... ... . Modrou barvu zesvětlíme bělobou, naneseme na tulipán, otiskneme. Opět barvu zesvětlíme bělobou, neneseme a otiskneme. Dáme si na paletu černou barvu, naneseme a otiskneme. Obrázek 2 Stejný postup jako u obrázku 1, pouze začínáme tisk s bílou barvou. 1. 1. 2020 - Prozkoumejte nástěnku Vánoce- výtvarné nápady uživatele damatlkov, kterou na Pinterestu sleduje 299 lidí. Podívejte se na další nápady na téma Vánoce, Nápady a Vánoč ... 234 nejlepších obrázků z nástěnky Vánoce- výtvarné nápady ... ... . Podívejte se na další nápady na téma Vánoce, Nápady a Vánoční výzdoba. 5. 1. 2020 - Prozkoumejte nástěnku „Výtvarné náměty" uživatele martzacko na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Nápady, Děti a Umělecké vzdělání. Nápady pro předškol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY