2000 nejpoužívanějších anglických slov + 5 audio CD

2000 nejpoužívanějších anglických slov + 5 audio CD - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
2000 nejpoužívanějších anglických slov + 5 audio CD.pdf


Chcete si knihu přečíst?2000 nejpoužívanějších anglických slov + 5 audio CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 2000 nejpoužívanějších anglických slov + 5 audio CD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka je určena pro ty, kteří se učí anglicky. Ať již jde o začátečníky nebo i středně pokročilé. Umožní vám zopakovat si nejfrekventovanějších 2000 slov. Pokud je ovládáte, můžete již anglicky velmi efektivně komunikovat. Anglická slovíčka jsou v knize řazena abecedně. Za každým z nich je uveden český překlad. U každého slova následuje věta. Uvědomíte si tak vazby a kontext, jak bývá dané slovo nejčastěji užíváno. Na 5 AUDIO CD najdete poslechové lekce. Jsou určeny k procvičování výslovnosti a pomohou vám zafixovat si slovo v mluvené podobě tak, abyste mu dokázali okamžitě porozumět.


...častěji používaných anglických slov patří ve svém žánru na českém trhu k bestsellerům Před sebou máte nové, rozšířené vydání ... golem - slovníky ... . U každého slovíčka je překlad a příkladová věta, abyste viděli slovo použité v kontextu. Slovník nově doplňuje sezna How to study your flashcards. Right/Left arrow keys: Navigate between flashcards. right arrow key left arrow key Up/Down arrow keys: Flip the card between the front and back. down key up key H key: Show hint (3rd side). h key A key: Read text to speech. a key Euroword - Angličtina - 2000 nejpoužívanějších slov . ... 2000 nejpoužívanějších anglických slov - Vyhledávání na ... ... . down key up key H key: Show hint (3rd side). h key A key: Read text to speech. a key Euroword - Angličtina - 2000 nejpoužívanějších slov . Médium CD Multifunkční audio učebnice. 2 x audio CD, 1 x CD-ROM. Obsahuje 2 000 profesionálně ozvučených slov a frází. Při používání EuroWordu 5 minut denně se dokonale naučít...SOUVISEJÍCÍ KNIHY