Toulavý autobus

Toulavý autobus - John Steinbeck | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Steinbeck
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toulavý autobus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toulavý autobus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Steinbeck. Číst Toulavý autobus Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skupina velkoměstských turistů vystoupí z autokaru "Na křižovatce rebelantů". Zdánlivě zde řidič zastavil, jen aby jim pomohl načerpat duševní síly, a zatím se tu v celé nahotě projeví zmrzačené, plytké charaktery pasažérů, ať už to je číšnice Norma, bezduchý Pitchard a jeho frigidní žena, mladá dívka Mildred či agent Horton. Jediná skutečně aktivní a činorodá postava je rebel Juan Chicoy, jinak majitel hostince a řidič místního autobusu. Zdá se, že jeho rebelantství je vzdorem člověka, který už nemá kam uniknout.


... autobus sváží školáky z pralesních oblastí Kamerunu vozit na exkurze do Limbe či do Mefou, aby v tamních záchranných stanicích absolvovali vzdělávací program, ale zejména spatřili gorily nikoli jako maso na talíři, nýbrž jako fascinující živé tvory ... Toulavý autobus - Le Bus ambulant - Domov | Facebook ... . Kniha Toulavý autobus Přidat komentář. JarekPrchal. 1 14. května. Zlatá knížka, pozvedne náladu, odstraní chmurné myšlenky a čtenář se i poučí. ... Toulavý autobus - Le Bus ambulant. 1,092 likes · 17 talking about this. Toulavý autobus je in situ projekt pražské zoo, jehož cílem je změnit vztah afrických dětí k ochraně přírody, zejména goril. Toulavý autobus je ochranářský projekt, nejvýznamn ... Toulavý autobus - John Steinbeck | Databáze knih ... . ... Toulavý autobus - Le Bus ambulant. 1,092 likes · 17 talking about this. Toulavý autobus je in situ projekt pražské zoo, jehož cílem je změnit vztah afrických dětí k ochraně přírody, zejména goril. Toulavý autobus je ochranářský projekt, nejvýznamnější součást ochranářských aktivit Zoo Praha ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY