Šalamoun a královna ze Sáby

Šalamoun a královna ze Sáby - Siegfried Obermeier | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Siegfried Obermeier
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šalamoun a královna ze Sáby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šalamoun a královna ze Sáby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Siegfried Obermeier. Číst Šalamoun a královna ze Sáby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Siegfried Obermeier vypráví příběh této neobyčejné lásky, o níž dodnes přináší nádhernou zvěst biblická Píseň písní. Důkladné rešerše historického materiálu vedly k tomu, že doba krále Šalamouna před námi plasticky ožívá -- v podobě stavby jeruzalémského chrámu, krvavých dvorních intrik, obchodu s kadidlem, a především života téměř legendární královny ze Sáby, která je dodnes pokládána za symbol moudrosti a ženskosti.


...a ze Sáby (hebrejsky מלכת שבא, arabsky ملكة سبأ, ge'ez ንግሥተ ሳባ) byla vládkyně starověkého království zmiňovaného ve Starém zákoně ... Muzikál Sibyla - Královna ze Sáby ... .Zmiňována je v hebrejském Starém zákoně, konkrétně v první knize královské a druhé Paralipomenon, ale také v Novém zákoně, Koránu a etiopských legendách, zvláště etiopské národní sáze Kebra ... Přestože jde o skoro 60 let starý film, čas mu neubral na velkoleposti ani věrohodnosti. Etiopští Židé se vyskytují i v jiných filmech, např. Jdi, žij a někým se staň, takže královna ze Sáby pravděpodobně existovala, měla se Šalamounem ... Zamilovaná dvojka: O Králi Šalamounovi a královně ze Sáby ... ... . Etiopští Židé se vyskytují i v jiných filmech, např. Jdi, žij a někým se staň, takže královna ze Sáby pravděpodobně existovala, měla se Šalamounem syna a zřekla se svých bohů. Přesně jako popisuje tento film. (1.7.2017) Online Šalamoun a královna ze Sáby. V Izraeli umírá král David. Kdo se po něm stane králem? Šalamoun nebo Adoniáš? Ale jsou tu ještě zájmy Egypta a jeho vládců. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY