Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře

Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře - Oldřich Čech, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Čech,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Čech,. Číst Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha vychází z původní publikace Operační přístupy ke skeletu pohybového aparátu vydané v roce 1987. Nakladatelství Triton ji vydává v rozšířené a přepracované podobě doplněné o operační přístupy k páteři. Kniha je rozdělena do tří samostatných celků – Horní končetina, Dolní končetina a Páteř, kde jsou jednotlivé kapitoly zpracovány formou jednoduchého operačního návodu s řadou anatomických odkazů a připomínek.Vyobrazení mají usnadnit operatérovi prostorovou představu o krajině, ve které se pohybuje a upozornit na rizika poranění důležitých anatomických struktur zejména cév a nervů. Kniha představuje jednoduchý návod, jak nejšetrnějším a nejsnazším způsobem dosáhnout oblast, která má být ošetřena. Jejím hlavním cílem je poskytnout operujícímu ortopedovi či traumatologovi rychlou orientaci ve vzájemných vztazích a topografii jednotlivých anatomických útvarů v operačním poli. Je určena především ortopedům a traumatologům, ale mohou v ní nalézt cenné informace i chirurgové.


...í přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře ... Oldřich Čech | Martinus ... . Oldřich Čech, Martin Krbec , Antonín Sosna ... Tato kniha vychází z původní publikace Operační přístupy ke skeletu pohybového aparátu vydané v roce 1987. Nakladatelství Triton ji vydává v rozšířené a přepracované podobě doplněné o operační přístupy k ... Kupte nebo prodejte knihu Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře v online antikvariátu TrhKnih.cz Kniha: Operační přístupy ke skeletu končetin, ... Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře ... ... .cz Kniha: Operační přístupy ke skeletu končetin, pánve a páteře Autor: Oldřich Čech ; Martin Krbec ; Antonín Sosna Tato kniha vychází z původní publikace Operační přístupy ke skeletu pohybového aparátu vydané v roce 1987. Operační přístupy ke skeletu končetin, p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY