Vycházející hvězdy - Zrozeni z ohně

Vycházející hvězdy - Zrozeni z ohně - J. Michael Straczynski | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
J. Michael Straczynski
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vycházející hvězdy - Zrozeni z ohně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vycházející hvězdy - Zrozeni z ohně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. Michael Straczynski. Číst Vycházející hvězdy - Zrozeni z ohně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když v malém městečku Pederson ve státě Illinois dojde k záhadnému světelnému úkazu, nachází se v děloze 113 dětí. tyto děti se narodí se speciálními schopnostmi, s velkým potenciálem tvořit, ale i ničit. Nejsou na své schopnosti připraveny - a svět není připraven na ně. Vycházející hvězdy jsou vůbec první komiksovou sérií J. M. Straczynského (Babylon 5, Amazing Spider-Man, Krajina půlnočních stínů). Autor stvořil temný, silný a realistický "superhrdinský" příběh, srovnávaný s Moorovými Strážci. Straczynski dokázal, že má nejen na vytváření kultovních televizních seriálů, ale i stejně kultovních komiksových ság.


... "Vycházející hvězdy 1: Zrozeni z ohně" dokonce i zjistíme důvod, ale všechno teprve začne ... Vycházející hvězdy 1+2 - Michael J. Straczynski - za 18,29 ... ... . Osobně jsem docela zvědavý na to, jak se scenárista s příběhem dál vypořádal, především pak z českého pohledu, protože série měla celkem dvacet čtyři sešitů, ale u nás jich vyšlo jenom čtrnáct. Vycházející hvězdy 1 + 2 Zvýhodněný balíček dvou knížek Vycházejících hvězd! Vycházející Hvězdy 1: Zrozeni z ohně Když v malém městečku Pederson ve státě Illinois dojde k záhadnému světelnému... M Darth Raelchi | 7.8.2018 | Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně |. Kdyby toto bylo sam ... Arrakis - Vycházející hvězdy 1 + 2 Zvýhodněný balíček ... ... ... M Darth Raelchi | 7.8.2018 | Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně |. Kdyby toto bylo samostatné a uzavřené, zkrátka 8-sešitová série, možná by to bylo nejlepší a pro c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY