Boží božství a boží lidství: Sedm kratších textů

Boží božství a boží lidství: Sedm kratších textů - Karl Barth | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karl Barth
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Boží božství a boží lidství: Sedm kratších textů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Boží božství a boží lidství: Sedm kratších textů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl Barth. Číst Boží božství a boží lidství: Sedm kratších textů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reprezentativní výběr studií a přednášek jednoho z nejvýznamnějších teologů 20. století, sestavený předním českým odborníkem na Barthovo dílo, evangelickým teologem Janem Štefanem. Výběr začíná dvěma přednáškami z doby, kdy zazářila hvězda dialektické teologie, následují čtyři přístupněji podané texty z Barthova vrcholného období z počátku 30. let a závěr výběru tvoří autorovo hodnocení vlastního mladistvého radikalismu, jež sepsal v epoše laskavého stáří. Publikace je doplněna doslovem editora, jenž odlehčeným stylem uvádí do barthovského myšlení.


...ožství a boží lidství: Sedm kratších textů Karl Barth Nakladatel: Centrum pro studium demokracie a kultury 2005 Boží božství a boží lidství - Sedm kratších textů Barth, K ... náboženství | Spálená 53 ... . /CDK/ Stáhnout obálku. ... Boží božství a boží lidství - Sedm kratších textů ... Kniha: Boží božství a boží lidství -- Sedm kratších textů - Karl Barth. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Boží božství a boží lidství-16% Boží božství a boží lidství - Sedm kratších textů Re ... Kniha: Boží božství a boží lidství -- Sedm kratších textů ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Boží božství a boží lidství-16% Boží božství a boží lidství - Sedm kratších textů Reprezentativní výběr studií a přednášek jednoho z nejvýznamnějších teologů 20. st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY