Ten, který loví jeleny: Proroctví amerických indiánů

Ten, který loví jeleny: Proroctví amerických indiánů - Kurt Kaltreider | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kurt Kaltreider
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ten, který loví jeleny: Proroctví amerických indiánů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ten, který loví jeleny: Proroctví amerických indiánů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Kaltreider. Číst Ten, který loví jeleny: Proroctví amerických indiánů Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize spojil Kurt Kaltreider zajímavým způsobem původní americkou kulturu a její hodnoty s duchovnem z pohledu indiánských proroctví, vizí a snů. Tato práce obsahuje řadu faktů vycházejících z rozhovorů mezi dvěma iktivními postavami: mladým Johnem Pearsonem z novoanglické šlechtické rodiny a Tím, který loví jeleny, starším z kmene Čejenů a Lakotů a strážcem skutečných dějin domorodých Američanů. Rozhovory se odvíjejí tak, že jasně ukazují stav dnešní euroamerické civilizace v ostrém kontrastu s bohatou tradicí původních amerických Indiánů, čímž upozorňují na mnoho zajímavých otázek.


...rý loví jeleny - Proroctví amerických Indiánů kniha od: Kurt Kaltreider ... Kniha Podle Maří Magdalény - Trh knih - můj antikvariát online ... . 87 % ... Kniha Ten, který loví jeleny - Proroctví amerických Indiánů ... Ten, který loví jeleny: Proroctví amerických indiánů Kurt Kaltreider Nakladatel: Pragma 2005 Kupte knihu Ten, který loví jeleny (Kurt Kaltreider) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Mnoho čtenářů si po přečtení této knihy uvědomí, že náš evrops ... Kniha Ten, který loví jeleny - proroctví amerických ... ... . Mnoho čtenářů si po přečtení této knihy uvědomí, že náš evropský pohled na americké Indiány je velmi zkreslený a postrádá reálná fakta. Kniha je nesmírně působivé svědectví o původním životě domorodého lidu tohoto kontinentu, o příchodu "bílého muže"...SOUVISEJÍCÍ KNIHY