Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem

Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem - Eva Michorová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Michorová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Michorová. Číst Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj románu Evy Michorové přivádí čtenáře do míst a doby, jejichž reflexe je pro stále známější autorku již zcela typická. Tři nerozlučné kamarádky z gymnázia, Vilemína, Dita a Sylvie, prožívají typická trápení sedmnáctiletých. Je počátek osmdesátých let, všechny bydlí v jedné kladenské ulici a spíš než budovatelské promluvy, pompézní oslavy prvního máje a stesky po zesnulých generálních tajemnících je zajímají chlapy, móda a potajmu vykouřené cigarety. Není to ale jednoduché - duch doby zasahuje kdykoliv a může zhatit i velmi romantické plány, a kam nedosáhne bolševik, zasahují jejich rodiče. Všichni jsou totiž velmi podivínští a - aniž by to přiznali - jejich citové potíže se od těch dívčích příliš neliší.


...jediná noc s inženýrem Kuželem . Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem - Michorová Eva Děj přivádí čtenáře do míst a doby, jejichž reflexe je pro stále známější autorku již zcela typická ... Eva Michorová | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... .Tři nerozlučné kamarádky z gymnázia, Vilemína, Dita a Sylvie, prožívají typické trápení sedmnáctiletých. Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem . Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem - Michorová Eva Děj přivádí čtenáře do míst a doby, jejichž reflexe je pro stále známější autorku již zcela typická.Tři nerozlučné kamarádky z gymnázia, Vilemína, Dita a Sylvie, prožívají typické trápení sedmnáctiletých. Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem 2004; Učitelé, kouzelníci, zloději 2004; Bár ... Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem - Eva Michorová ... ... .Tři nerozlučné kamarádky z gymnázia, Vilemína, Dita a Sylvie, prožívají typické trápení sedmnáctiletých. Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem 2004; Učitelé, kouzelníci, zloději 2004; Bára ze zámku 1997; Tak co, holky, co si počnete? 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY