Zahradní ploty a zídky: Zdi. Ploty. Treláže. Zástěny. Živé ploty.

Zahradní ploty a zídky: Zdi. Ploty. Treláže. Zástěny. Živé ploty. - Toby Buckland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Toby Buckland
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahradní ploty a zídky: Zdi. Ploty. Treláže. Zástěny. Živé ploty..pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahradní ploty a zídky: Zdi. Ploty. Treláže. Zástěny. Živé ploty. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toby Buckland. Číst Zahradní ploty a zídky: Zdi. Ploty. Treláže. Zástěny. Živé ploty. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje základní údaje o úpravách zahrady a nabízí mnoho inspirativních návrhů i postupů na jejich realizaci. Zahrnuje širokou paletu různých druhů oplocení i ostatních staveb, jež v zahradě fungují jako předěly: zídek, plotů, treláží, zástěn, živých stěn a plotů. Nezapomíná však ani na branky a jiné zahradní vchody. Kniha s dvaceti různorodými projekty, které představují řadu rozličných stylů, uspokojí každý vás vkus a umožní vám vyřešit řadu otázek i praktických problémů vyplívajících z nutnosti oplotit nebo rozdělit zahradu. Metodicky uspořádaný text doprovází řada názorných fotografií.


...nihy: Toby Buckland, Téma/žánr: zahradní stavby - ploty - zdi - živé ploty, Počet stran: 125, Rok vydání: 2005, Nakladatelství: SLOVART Zahradní ploty a zídky Autor: Buckland, Toby Nakladatel: Slovart EAN: 9788072096930 ISBN: 80-7209-693-1 Originál: Garden DIY Boundaries Překlad: Čížková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 21,5 × 29 cm Rok vydání: 2005 (1 ... Vědecká knihovna v Olomouci ... . vydání) Zahradní ploty koupit o objednat u OBI. Velký výběr Zahradní ploty a příslušenství naleznete online na OBI.cz a ve své prodejně OBI! Zahradní ploty a zídky. Buckland, Toby. Vydání: Slovart 2005 | Jazyk: čeština | Signatura: T 11945. Kniha nabízí různé typy a tvary plotu nebo stěny. Zobrazuje řadu působivých úprav a doporučuje vhodné materiály pro každou zvolen ... zahradní chatky dřevostavby ploty palisády zahradní nábytek ... . vydání) Zahradní ploty koupit o objednat u OBI. Velký výběr Zahradní ploty a příslušenství naleznete online na OBI.cz a ve své prodejně OBI! Zahradní ploty a zídky. Buckland, Toby. Vydání: Slovart 2005 | Jazyk: čeština | Signatura: T 11945. Kniha nabízí různé typy a tvary plotu nebo stěny. Zobrazuje řadu působivých úprav a doporučuje vhodné materiály pro každou zvolenou konstrukci a stavební metodu. ... [zdi,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY