Neschopnost

Neschopnost - Rob Grant | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rob Grant
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Neschopnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neschopnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Grant. Číst Neschopnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý román z blízké budoucnosti, kdy celá Evropa bude pěkně spojená dokonalými zákony a neprůstřelnou ústavou, jejíž článek 13 199 říká: „Nikdo nesmí být omezen ve svém právu zastávat jakékoli pracovní místo, a důvodem odmítnutí nesmí být ani věk uchazeče, ani barva pleti, ani jeho názor či schopnosti.“ Ve spojené Evropě blízké budoucnosti totiž neschopnost neznamená možnost, s níž se musí počítat; neschopnost je tu povinná.


...ská a pracovní neschopnost, výpočet nemocenské Aktualizováno 9 ... Kalkulačka: náhrady mzdy v pracovní neschopnosti 2020 ... . 2. 2020 15:20 Zaměstnanec, který je uznán lékařem dočasně práce neschopným, má nárok na dávky nemocenského pojištění od 15. kalendářního dne. Náhrada mzdy od zaměstnavatele je nově vyplácena již od prvního pracovního dne pracovní neschopnosti. A popravdě řečeno, ta jediná reálná a neustálá "neschopnost", se kterou jsem se musela konfontovat je to, že by mě svět mohl považovat a popisovat právě tamtěmi definicemi. And, truthfully, the only real and consistent disability I've had ... Exekuční srážky a nemocenská | Exekuce-Insolvence.cz ... . And, truthfully, the only real and consistent disability I've had to confront is the world ever thinking that I could be described by those definitions. Jste v pracovní neschopnosti a máte exekuci na plat? A zajímalo by vás, jestli vám exekutor může zabavit i nemocenskou? Jak je to s exekucí na nemocenské dávky? Nemocenské dávky, které jsou vám vypláceny buď jako...SOUVISEJÍCÍ KNIHY