Rakev pro dva

Rakev pro dva - Quintin Jardine | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Quintin Jardine
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakev pro dva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rakev pro dva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Quintin Jardine. Číst Rakev pro dva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již druhý z řady napínavých příběhů anglického autora detektivních bestsellerů. Při lenošení na slunečních plážích Costa Bravazjišťují Oz a jeho přítelkyně Primavera, že jejich nový domov není zdaleka tak idylický, jak se zdálo. Netrvá totiž dlouho a jsou zapleteni do vraždy, když je majitel místního hostince Miguel požádá o diskrétní pomoc: převoz mrtvoly. Objevila se při archeologických vykopávkách vedle středověkých ostatků a Miguel se obává, že by takový nález mohl odradit turisty. Zároveň se pustí do ověřování pravosti neznámého Dalího mistrovského díla a stanou na prahu jednoho z nejúžasnějších příběhů století, jehož prudký spád a stupňující se napětí nakonec vyústí v naprosto překvapivé a nečekané rozuzlení.


...me jak kovové vložky, tak kompletní zinkové rakve vhodné pro hrobky, rovněž tak transportní rakve ... Nafukovací lehátka a plavidla | MALL.CZ ... . Naše nabídka je doplněna o rakve na zakázku (atypické rozměry), dětské rakve, italské modely, dřevěné kříže, výbavu rakví a různé příslušenství. Kupte knihu Rakev pro dva (Quintin Jardine) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Rakev pro dva Středa 12. 10. 2016 na ČT1. Nastavit připomenutí ... Pro partnery. Produkční služby ... Rakev pro dva / Nejlevnější knihy ... . Rakev pro dva Středa 12. 10. 2016 na ČT1. Nastavit připomenutí ... Pro partnery. Produkční služby; Podávání námětů a projektů ... Česko-Slovenská filmová databáze. Uživatelská zóna. Přihlásit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY