Osud Banderovců a tragédie řeckokatolické církve

Osud Banderovců a tragédie řeckokatolické církve - Ján Mlynárik | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ján Mlynárik
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osud Banderovců a tragédie řeckokatolické církve.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osud Banderovců a tragédie řeckokatolické církve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ján Mlynárik. Číst Osud Banderovců a tragédie řeckokatolické církve Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor J. Mlynárik už za totality pod jménem Danubius vystupoval proti nejhorším "mýtům" a falšování našich dějin. I tentokrát se na rozdíl od prosovětské komunistické historiografie a některých soudobých pokračovatelů, kteří zcela jednostranně démonizovali banderovce, snaží najít objektivní klíč k výkladu jejich nelehkého osudu, a to včetně „československé anabáze“. Nelítostný osud vzápětí po Únoru 1948 stejně těžce dolehl i na řeckokatolickou církev u nás.


...onická kniha: Osud banderovců a tragédie řeckokatolické církve Autor: Ján Mlynárik Autor začleňuje banderovce do širokého proudu bojovníků za národní osvobození Ukrajiny - od středověku do současnosti ... www.svornost.org » Knihy na stiahnutie ... . Download Citation | Osud banderovců a tragédie řeckokatolické církve / | 1. vyd. 1000 výt. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate E-kniha - Osud banderovců a tragédie řeckokatolické církve - Ján Mlynárik - Autor J. Mlynárik už za totality pod jménem Danubius vystupoval proti nejhorším "mýtům" a falšování našich dějin. I tentokrát se na rozdíl od prosovět... Ján Mlynárik, Osud Banderovců a tragédie řeckokatolic ... Osud banderovců a tragédie řeckokatolické církve | Knihy ... ... . Mlynárik už za totality pod jménem Danubius vystupoval proti nejhorším "mýtům" a falšování našich dějin. I tentokrát se na rozdíl od prosovět... Ján Mlynárik, Osud Banderovců a tragédie řeckokatolické církve, 2005, Libri; Michal Šmigeľ, BANDEROVCI NA SLOVENSKU (1945-1947), Banská Bystrica, Univerzita Mateja Bela v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY