Povídky z Prahy a okolí

Povídky z Prahy a okolí - Michal Lázňovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Lázňovský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky z Prahy a okolí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídky z Prahy a okolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Lázňovský. Číst Povídky z Prahy a okolí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Povídky se vyznačují především nostalgií široce rozestřenou přes zlomkovité momenty obyčejných dnů. Zadumaným tempem vyprávění probleskují záchvěvy osudů jakoby z jiných světů a životů, všední rozhovory ztemnělých povah nabývají osudových rozměrů tušenou velikostí, jejíž skutečné obrysy se jen mlhavě rýsují v odlescích reality a vyvolávají otázky o síle imaginace a hranicích mezi skutečností a fikcí.


... z Prahy a okolí Autor: Lázňovský, Michal Nakladatel: KANT EAN: 9788086217833 ISBN: 80-86217-83-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2004 (1 ... Praha a okolí - tipy na výlety a dovolenou - iDNES.cz ... . vydání) Okolí Prahy - výlety s dětmi Trasa výletu: z vyhlídky na východní straně lomu Velká Amerika, kolem lomů Mexiko, Kanada a Malá Amerika, k tajemnému vrchu Doutnáč, ke skalám a jeskyni u vodopádů Bubovického potoka a kolem Kubrichtovy boudy k Berounce do Srbska (nebo na Karlštejn), využití příměstských autobusových a ... Z Prahy se sem dostanete za 40 minut a užijete si krásný výhled do údolí Palečnického potoka a na vrch Hrdlo. Příspěvek sdílený Veronika 💚 (@verunkaveee) , Bře 25, 2018 v ... Povídky z Prahy a okolí (Michal Lázňovský) | Detail knihy ... ... ... Z Prahy se sem dostanete za 40 minut a užijete si krásný výhled do údolí Palečnického potoka a na vrch Hrdlo. Příspěvek sdílený Veronika 💚 (@verunkaveee) , Bře 25, 2018 v 8:37 PDT 16. Počet stran: 109, Rok vydání: 2004, Nakladatelství: KANT, Autor knihy: Michal Lázňovský, Povídky se vyznačují především nostalgií široce rozestřenou přes zlomkovité ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY