Magie pro pokročilé

Magie pro pokročilé - Josef Veselý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Veselý
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magie pro pokročilé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magie pro pokročilé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Veselý. Číst Magie pro pokročilé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magie pro pokročilé volně navazuje na autorovu dříve vydanou knihu Magie. Některá témata jsou zde rozšířena a prohloubena, na jiná nabízí trochu jiný pohled, a objevují se zde ovšem i témata nová. Především je to pojednání o některých odvětvích a oborech magie: egyptská magie, židovská magie, čínská magie, henochiánská magie, runová magie a vúdúistická magie. Dále se autor hlouběji zabývá technikami sexuální magie, problematikou magických rituálů, magických kuřidel a otázkami démonologie v jejím teoretickém i praktickém aspektu (evokační magie). Teorie je zastoupena úvodním pojednáním o Smaragdové desce a kapitolou o hermetické symbolice, zatímco v kapitole Některé problémy a úskalí magické praxe se hovoří o komplikacích, s nimiž se magik při své práci někdy střetává. Nové trendy v magii reflektuje kapitola Moderní metody v magii. Pozoruhodným fenoménem paktu s démonickými inteligencemi se zaobírá kapitola Pact inside. Nechybí ani sonda do historie magie, věnovaná pokleslé, leč romantické magické disciplíně: hledání pokladů. Knihu uzavírá Dodatek obsahující přehled doporučené literatury plus další doplňující informace a úvahy.


...ro pokročilé volně navazuje na autorovu dříve vydanou knihu Magie ... Josef Veselý | go4magic ... . Některá témata jsou zde rozšířena a prohloubena, na jiná nabízí trochu jiný pohled, a objevují se zde ovšem i témata nová. Především je to pojednání o některých odvětvích a oborech magie: egyptská magie, židovská magie, čínská magie ... Magie pro pokročilé volně navazuje na autorovu dříve vydanou knihu Magie. Některá témata jsou zde rozšířena a prohloubena, na jiná nab ... Magie pro pokročilé od 14,17 € - Heureka.sk ... . Některá témata jsou zde rozšířena a prohloubena, na jiná nabízí trochu jiný pohled, a objevují se zde ovšem i témata nová. Především je to pojednání o některých odvětvích a oborech magie: egyptská magie, židovská magie, čínská magie ... Magie pro pokročilé. Hlouběji do magie & zhmotňování přán ... Magie svíček - Podrobně, různé druhy svící, jak do nich rýt, jak se "odívají" oleji a bylinami. Provázková magie - Naučíte se jedno kouzlo na ochranu a na jedno na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY