Proč je noc černá

Proč je noc černá - Lukáš Rittstein, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Rittstein,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč je noc černá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč je noc černá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Rittstein,. Číst Proč je noc černá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je autentickou výpovědí přírodních lidí Nové Guineje. Lze ji symbolicky považovat za sondu do duší posledních divokých kanibalů na této planetě předtím, než je ovlivní naše civilizace. Protože vnitřní krajina duše je utvářena vlivem prostředí krajiny vnější, jsou zde zkonfrontovány výpovědi dvou kmenů, žijících ve zcela odlišných přírodních prostředích. Vyprávění horských kmenů Yali Mek, obývajících ve vesnicích většinou hřebeny vysokých vnitrozemských hor, porovnáváme s nomády Korowai Batu, žijícími osamoceně v rodinných klanech hluboko v nížinné rovinaté džungli.


... noc černá Autor: Rittstein, Lukáš a Šlapetová, Barbora Nakladatel: KANT EAN: 9788086217796 ISBN: 80-86217-79-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 21 × 23 cm Rok vydání: 2004 (1 ... Proč pocit mám - YouTube ... . vydání) Proč je noc černá? V noci je tma, protože nesvítí slunce. Musí nám stačit pouze svit měsíce a hvězd. Jak je ale možné, že mezi hvězdami je černo? Je to vlastně… Kniha Proč je noc černá byla před časem v literární soutěže Magnesia Litera oceněna jako objev roku. Jejími autory jsou mladí výtvarníci Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein, ona ... Kniha Proč je noc černá Přidat komentář. Jelitovna. 22.11.2017 "Rozhovory s přírodními lidmi Nové Guineje ... Černá smrt - Wikipedie ... . Jejími autory jsou mladí výtvarníci Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein, ona ... Kniha Proč je noc černá Přidat komentář. Jelitovna. 22.11.2017 "Rozhovory s přírodními lidmi Nové Guineje ... Proč je noc černá - Barbora, Šlapeto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY