Pekelná jízda: Sin City 7

Pekelná jízda: Sin City 7 - Frank Miller | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Miller
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná jízda: Sin City 7.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pekelná jízda: Sin City 7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Miller. Číst Pekelná jízda: Sin City 7 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmý díl slavné comicsové série Franka Millera. Její hrdina je pro čtenáře zcela nový, ale určitě poznají i staré známé. Poprvé jsou v knize i plnobarevné části. Dlouhý příběh se čte, jak už je u Sin City dobrým zvykem, jedním dechem. Věkové doporučení: od 15 let. "Je jedna z těch jasnejch, chladnejch nocí, co přijdou uprostřed léta jako dar z nebes. Chloupky na rukou získaj brnivej náboj, kterej upozorňuje, že se blíží bouřka. Prudký poryvy větru rachotěj oknama a nutěj prodavače hotdogů zápolit s deštníkama na vozejčkách, ulamujou suchý větve a chřestěj jima, jako by to byly starý kosti. Tohle není noc, kdy byste měli zůstat trčet ve městě. Za takový noci byste neměli zůstat trčet nikde a v ničem."


... #07: Pekelná jízda . 4.8 (4.7) | Comics Centrum | akční, detektivka, noir | série Sin City "Je jedna z těch jasnejch, chladnejch nocí, co přijdou uprostřed léta jako dar z nebes ... Nakladatelství Martin Trojan - 3-JAN - Trh knih - můj ... ... . Chloupky na rukou získaj brnivej náboj, kterej upozorňuje, že se blíží bouřka. Pekelná jízda: Sin City 7 Frank Miller Nakladatel: Comics Centrum 2004 Ale teď vážně, Pekelné jízdě chybí komornost předchozí dílů a hlavně pevná ruka. Je vidět, že Miller měl spoustu nápadů, ale ne všechny fungují, tak jak by měly. Pekelná jízda je dobré čtení, ale v rámci Sin City vznikly lepší díla. 7. kniha v sérii ... Pekelná jízda / Do srdce temnoty (Frank Miller) | Detail ... ... . Je vidět, že Miller měl spoustu nápadů, ale ne všechny fungují, tak jak by měly. Pekelná jízda je dobré čtení, ale v rámci Sin City vznikly lepší díla. 7. kniha v sérii Sin City, město hříchu. O čem je kniha Pekelná jízda / Do srdce temnoty? "Je jedna z těch jasnejch, chladnejch nocí, co přijdou uprostřed léta jako dar z nebes. Chloupky na ruko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY