Bílá ruka a poklad hradu Handštejna

Bílá ruka a poklad hradu Handštejna - Zdeněk Kárník | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Kárník
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá ruka a poklad hradu Handštejna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílá ruka a poklad hradu Handštejna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Kárník. Číst Bílá ruka a poklad hradu Handštejna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká dobrodružství, spojená s objevováním hradního podzemí i souboji s nacisty, prožila parta kluků, kteří si říkají Bílá ruka, už v předchozím díle s názvem Bílá ruka — Za tajemstvím hradu Handštejna. Jeho děj se odehrával na sklonku druhé světové války. Teď už je válka u konce a vypadá to, že s letními dobrodružstvími je konec. Jenže tajemné podzemí hradu stále čeká na prozkoumání! Vždyť klukům se dosud nepodařilo odhalit všechny jeho prostory ani nástrahy, které před staletími vymýšlel hradní pán a jeho úhlavní nepřítel proti nezvaným hostům, aby chránili svá tajemství. Navíc podzemí a jeho tajemství přitahuje nadále pozornost nejen Bílé ruky, ale také různých agentů a hledačů pokladů — ti všichni sní o pokladu nedozírné ceny a neváhají kvůli němu sáhnout třeba po zbrani. Kluci se tak ocitají v nebezpečí nejen léček fantoma podzemí. Všechny překážky, léčky, nástrahy, všechny otevřené souboje, které musí kluci překonávat, je však učí pochopit, jak jsou jeden závislý na druhém, jak důležité je držet slovo a vzájemně si pomáhat. Vždyť jim často jde vyloženě o život! Proto je spojuje stále pevnější kamarádství, jaké se rodí jen ze soudržnosti.


...uka a poklad hradu Handštejna Zdeněk Kárník ... Kniha Slovenská strela - Josef Sousedík - Trh knih - můj ... ... . Bílá ruka a poklad hradu Handštejna. Zdeněk Kárník. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Velká dobrodružství, spojená s objevováním hradního podzemí i souboji s nacisty, prožila parta ... Velká dobrodružství, spojená s objevováním hradního podzemí i souboji s nacisty, prožila parta kluků, kteří si říkají Bílá ruka, už v předchozím díle s názvem Bílá ruka — Za tajemstvím hradu Handštejna. Jeho děj se odehrával na sklonku druhé sv ... Bílá ruka - Za tajemstvím hradu Handštejna - Zdeněk Kárník ... ... . Jeho děj se odehrával na sklonku druhé světové války. Kniha: Bílá ruka a poklad hradu Handštejna - Zdeněk Kárník. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY