Dům spánku

Dům spánku - Jonathan Coe | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jonathan Coe
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům spánku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům spánku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan Coe. Číst Dům spánku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ashdown, ponuře krásné sídlo na mořském útesu, dříve studentská ubytovna, později soukromá klinika pro pacienty s poruchami spánku. A právě zde se ve dvou časových obdobích prolínají osudy několika osob: studentů Sáry a Roberta, ředitele kliniky doktora Duddena a filmového kritika Terryho. Pobyt na opuštěném místě s bludišti chodeb a tajemným sklepením každého nějak poznamenal. Sára trpí narkolepsií, nedokáže rozlišovat mezi snem a skutečností. Robert hledá svou identitu, podobně jako Terry pátrá po ztraceném filmu Salvatora Orteseho. Poněkud vyšinutý lékař pak vede svůj osobní boj se světem… Autor mistrně mísí komično s tragičnem, patos s fraškou, napětí s uvolněním – román funguje jako puzzle: téměř nepozorovatelně graduje děj a všechny drobné souvislosti, jen zdánlivě malicherné, zapadají přesně do sebe.


...me spánku. Na našich prodejnách najdete jedině specialisty na zdravý spánek, kteří se těší najít pro vás dokonalé řešení ... tak trochu vyzobaná slunečnice: "dům bez spánku" ... . Poraďte se s námi. Možnost nákupu na splátky. Celý proces vyřízení žádosti o úvěr je přitom velmi rychlý a jednoduchý. O čem je kniha Dům spánku? Ashdown, ponuře krásné sídlo na mořském útesu, dříve studentská ubytovna, později soukromá klinika pro pacienty s poruchami spánku. A právě zde se ve dvou časových obdobích prolínají osudy několika osob: studentů Sáry a Roberta, ředitele kliniky doktora Dud ... Dům spánku - Jonathan Coe | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . A právě zde se ve dvou časových obdobích prolínají osudy několika osob: studentů Sáry a Roberta, ředitele kliniky doktora Duddena a filmového kritika Terryho. Kniha Dům spánku Přidat komentář. aralka. 3 26. ledna. Každopádně zvláštní kniha, která mě zaujala jako notorického nespavce hlavně svým tématem, ale je zvláštní i samotným zpracováním..... čtenář je pomalu vtahován do děje, k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY