Literatura ve světě 03

Literatura ve světě 03 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Literatura ve světě 03.pdf


Chcete si knihu přečíst?Literatura ve světě 03 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Literatura ve světě 03 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník textů Literatura ve světě 03 přináší přehled zajímavých literárních a kulturních událostí uplynulého roku. Jednotlivé kapitoly se zaměřují na různé jazykové oblasti a zpracovávají údaje jak o situaci v dané zemi, tak o jejím obrazu na české scéně: o výběru a množství překládaných titulů. Vedle informací o americké, anglické, španělské, německé, francouzské – a také české – literatuře nabízí tento sborník i texty o knižním trhu v zemích jako je Makedonie, Island nebo Japonsko. Literatura ve světě vychází jednou ročně a slouží jako příručka na našem trhu ojedinělá pro souhrnný přístup a zaměření na ryze aktuální události. Je cenným zdrojem informací o současné literatuře zejména pro studenty a učitele středních a vysokých škol, nakladatele, knihovníky, knihkupce, novináře. Pro všechny, kteří hledají tipy na dobré autory, dobré knihy a dobré čtení. Pro všechny, kdo se chtějí orientovat v současné produkci zahraniční, české i naší překladové literatury.


...ra ve světě 03 Literatura ve světě 03, kolektiv autorů, editor Erik Lukavský, 140 stran, 129 Kč, vydává Gutenberg ve spolupráci s internetovým časopisem www ... Romantismus ve světě - Český jazyk - Maturitní okruhy ... ... .iliteratura.cz.Vychází pod patronací revue Labyrint. Sborník textů Literatura ve světě 03 přináší přehled zajímavých literárních a kulturních událostí uplynulého roku. Literatura ve světě 03 - Sborník textů Literatura ve světě 03 přináší přehled zajímavých literárních a kulturních událostí uplynulého roku. Jednotlivé kapitoly se zaměřují na různé jazykové oblasti a zpracovávají údaje jak o situaci v dané zemi, tak We published the Literatura ve světě 2004 ( ... Lukavský, Erik ed. - Literatura ve světě 03 : Antikvariát ... ... . Jednotlivé kapitoly se zaměřují na různé jazykové oblasti a zpracovávají údaje jak o situaci v dané zemi, tak We published the Literatura ve světě 2004 (Literature in the World 2004) volume in collaboration with the Gutenberg publishing house. 2004 We published the Literatura ve světě 2003 (Literature in the World 2003) volume in coll...SOUVISEJÍCÍ KNIHY