Barevná dieta

Barevná dieta - Marcia Zimmerman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marcia Zimmerman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barevná dieta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barevná dieta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcia Zimmerman. Číst Barevná dieta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výživa mocně ovlivňuje mysl, emoce, fyzickou a imunitní odpověď organismu. Barevná dieta vysvětluje, proč pro nás některé potraviny nejsou vhodné a jiné naopak zvyšují naši pozornost a energii. Barevná dieta vám umožní využít posledních vědeckých poznatků, vyhnout se potravinám nevhodným pro váš tělesný typ a zaměřit se na potraviny, které vám pomohou získat ztracenou rovnováhu tělesné a duševní energie.


... dieta: Jak to funguje? V podstatě a zjednodušeně řečeno jde o sledování barev v rámci vašeho jídelníčku ... Barevná dieta - Zimmerman Marcia | Knihy Dobrovský ... . Autoři diety slibují, že se budete cítit lehčí a plní energie. Je třeba začít tím, že se zbavíte stresu z jakéhokoli snězeného jídla. Nenápadná barevná dieta: Zeleninové saláty jako hlavní jídlo. 18. 5. 2020 Luxusní koprová omáčka. 4,3 595 hodnocení Smažené karbanátky. 4,5 763 hodnocení Marinovaný bůček na grilu krok za krokem. 17. 5. 2020 Hustá květáková polévka s vejci a ... Vepřová játra dušená na slanině recept - Vareni.cz ... . 4,5 763 hodnocení Marinovaný bůček na grilu krok za krokem. 17. 5. 2020 Hustá květáková polévka s vejci a brambory. 4,6 287 ... Santiagova dieta spočívá v tom, že omezíte příjem jednoduchých cukrů a tuků a zároveň navýšíte příjem bílkovin, vitamínů, minerálů a vody. Váš jídelníček bude převážně zaměřen na lehká, málo tučná jídla, jako je zelenina, ovoce, luštěniny apod. Tato dieta je založena na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY